Як додати подію на сайт

Вся інформація, що розміщується на сайті проходить попередню модерацію. Модаратор може видаляти і змінювати інформацію на свій розсуд в усіх розділах (виключення - Оголошення, там оголошення або пропускають, або блокують). 

Піршим, звісно, необхідно отримати доступ на розміщення інформації про події на сайті. На даний момент додавати події можуть тільки редактори сторінок в розділі Майданчики. Якщо ви представник групи, організатор тощо, надсилайте всю інформацію на info@rock.kiev.ua. Увага: спочатку надсилаєте реліз, постер чи що там є, а потім телефонуєте, що як правило не обов'язково, з питанням як розмістити інформацію.

Рекомендації

- Бажано, щоб постер був «вертикальний». Відношення сторін: висота орієнтовно на 40% більша за ширину. Мінімальна ширина 170 пікселів. Формат - JPG.

- Оскільки це постер, а не просто фоточка – на ньому мають біти вказані назва, дата, місце події.

- Вимог до естетичного вигляду не висуваємо.

- В посиланнях на ФБ і квитки, несподівано, мають бути саме ці посилання

- Анонси мають бути змістовними і хоч намагатись відповідати вимогам до анонсів. Так-так, ви звикли до короткого формату в речення-два, але у нас інший формат, під анонсом мається на увазі повноцінна публікація.

- Варіант на двох мовах – не обов’язково. Українська мова в пріоритеті.

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан