Як додати подію на сайт

Вся інформація, що розміщується на сайті проходить попередню модерацію. Модаратор може видаляти і змінювати інформацію на свій розсуд в усіх розділах (виключення - Оголошення, там оголошення або пропускають, або блокують). 

Піршим, звісно, необхідно отримати доступ на розміщення інформації про події на сайті. На даний момент додавати події можуть тільки редактори сторінок в розділі Майданчики. Якщо ви представник групи, організатор тощо, надсилайте всю інформацію на info@rock.kiev.ua. Увага: спочатку надсилаєте реліз, постер чи що там є, а потім телефонуєте, що як правило не обов'язково, з питанням як розмістити інформацію.

Рекомендації

- Бажано, щоб постер був «вертикальний». Відношення сторін: висота орієнтовно на 40% більша за ширину. Мінімальна ширина 170 пікселів. Формат - JPG.

- Оскільки це постер, а не просто фоточка – на ньому мають біти вказані назва, дата, місце події.

- Вимог до естетичного вигляду не висуваємо.

- В посиланнях на ФБ і квитки, несподівано, мають бути саме ці посилання

- Анонси мають бути змістовними і хоч намагатись відповідати вимогам до анонсів. Так-так, ви звикли до короткого формату в речення-два, але у нас інший формат, під анонсом мається на увазі повноцінна публікація.

- Варіант на двох мовах – не обов’язково. Українська мова в пріоритеті.

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності