Фактично Самі - угода вартістю 1 000 000$

13.03.2004 · Новини

Фактично Самі

В 1 000 000 доларів США оцінила творчий доробок і наснагу неформатного до нині гурту Фактично Самі кіпрська-російська компанія Bemros Tradeinvest Ltd. І уклала з нею угоду на цю ж суму. Контракт підписано на п’ять років, а гроші ватазі виділятимуться порційно, зокрема на перший рік 26 лютого в присутності преси групі було виписано чек на 200000$. Левова частка коштів піде на студійну роботу та власне на розкрутку Фактично Самих в ЗМІ, тож цікаво буде прослідкувати, як команда, котру ще вчора майже всюди на ТБ і радіо завертали за неформат, на очах перетворюватиметься на цілком ефірний, як з’ясувалося, продукт.

В першу чергу планується надати розголос ватазі вдома, себто в Україні, але головну мету Bemros TradeInvest вбачає в іншому: зробити Фактично Самих першою українською командою, відомою за кордоном і альбоми якої будуть конкурентно спроможними на західному ринку. Для цього пісні ФС мають перекластися англійською та французкьою, однак за словами фронт-фрау Ірени Карпи час покаже, чи буде перекладатися повністю весь матеріал, ачи знайдеться в дисках на експорт місце і українській мові. «З власного досвіду знаю, - каже Карпа, - що перше питання на Заході: якою мовою записи. Як взнають, що українською - відразу кривляться». Позатим, пріоритет при створенні нових пісень залишатиметься за рідною мовою, а переклад робитиметься виключно заради закордонної розкрутки.

Надибавши раптово на мільйон, гурт зазнав й певних втрат: просування формації здійснюватиметься під торговою маркою «Ірена Карпа» з можливою згадкою про Фактично Самих, а то і просто зі скороченням FS у назві. Подібна зміна вивіски робиться знову ж таки під західного споживача, якому ім’я вокалістки легше западатиме до вуха, а назва Фактично Самі чи то в первинному вигляді, чи в перекладі на англійську є досить складною для засвоєння. Виглядає, що в Україні постане ще одна виконавська одиниця, назва якої складатиметься на львівський лад з двох частин штибу Леся Герасимчук і Королівські Зайці чи Тарас Чубай і Плач Єремії: Ірена Карпа та Фактично Самі. Пішла й на особисті жертви сама Ірена. Вона полишила роботу спостерігача в одній міжнародній організації, що займається правами людини в Південно-Східній Азії. Саме з нею пов’язані останні тривалі Карпові відрядження до Індонезії, Таїланду, Сінгапуру тощо, загалом же контракт на працю був до квітня 2005 року.

Bemros TradeInvest Ltd є підприємницькою структурою, тож не дивно, що фірма розглядає гурт як суто комерційний проект і не приховує, що має намір на Фактично Самих заробити. Скільки саме - представник компанії Дмитро Льовушкін уникнув назвати, але ясна справа, що не 1млн. 423 долари. На запитання, чому творча наснага гурту оцінена так дешево, лише в один мільйон доларів США, пан Дмитро відповів, що залежно від розвитку подій цифра може бути переглянута в бік збільшення, а наразі то стартовий варіант, що виходить із сьогоденних реалій. Вкладені в гурт гроші насамперед мають працювати в Україні, бо всі студійні чи відео роботи будуть робитися тут: за словами пана Льовушкіна це значно дешевше, ніж в амбіційній та пихатій Москві, а за якістю нічим не гірше.

На що буде витрачено цей мільйон розповіла лідерка команди – Ірена Карпа: «Планується, що ці гроші будуть витрачатися на якісь зйомки, на записи, чатково на студію, яка вже є. Це буде і репетиційна база, і нарешті ми вже не будемо тусувати по якихось підвалах».

Источник: fdr.com.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
НОВИНИ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
29.03.2007

Ідіотський крок Фактично Самих: альбом out-of-date або через дупу до зірок

І. Карпа: «Bitches Get Everything»
НОВИНИ
І. Карпа: «Bitches Get Everything»
05.03.2007

Люди добрі! Вибачте, шо я така молода до вас звертаюся! Тут «Клуб Сімейного Дозвілля» взяв та й видав книжку якоїсь І. Карпи «Bitches Get Everything» і тепер намагається її пропагувати. Нам треба шось із цим робити. Не допустити цієї зарази в наші хати? Висловити авторці ганьбу? Вилаяти привселюдно?

Фактично Самі - «Lo-Fi TRaвми»
НОВИНИ
Фактично Самі - «Lo-Fi TRaвми»
13.12.2005

Під цю музику ви можете кохатися. Лікуватися від наркотичної залежності. Потрапляти в залежність. Прощатися з коханими і повертатися до Себе Справжнього й Глибинного. До Себе як частини Ьога (це НЕ опечатка), чи себе як того, хто вловив лик ЬГВГ. Важливої його частини. Не проспіть цю важливість - застрахуйтеся «Lo-Fi_TRавмами»...

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності