Фактично Самі - угода вартістю 1 000 000$

13.03.2004 · Новини

Фактично Самі

В 1 000 000 доларів США оцінила творчий доробок і наснагу неформатного до нині гурту Фактично Самі кіпрська-російська компанія Bemros Tradeinvest Ltd. І уклала з нею угоду на цю ж суму. Контракт підписано на п’ять років, а гроші ватазі виділятимуться порційно, зокрема на перший рік 26 лютого в присутності преси групі було виписано чек на 200000$. Левова частка коштів піде на студійну роботу та власне на розкрутку Фактично Самих в ЗМІ, тож цікаво буде прослідкувати, як команда, котру ще вчора майже всюди на ТБ і радіо завертали за неформат, на очах перетворюватиметься на цілком ефірний, як з’ясувалося, продукт.

В першу чергу планується надати розголос ватазі вдома, себто в Україні, але головну мету Bemros TradeInvest вбачає в іншому: зробити Фактично Самих першою українською командою, відомою за кордоном і альбоми якої будуть конкурентно спроможними на західному ринку. Для цього пісні ФС мають перекластися англійською та французкьою, однак за словами фронт-фрау Ірени Карпи час покаже, чи буде перекладатися повністю весь матеріал, ачи знайдеться в дисках на експорт місце і українській мові. «З власного досвіду знаю, - каже Карпа, - що перше питання на Заході: якою мовою записи. Як взнають, що українською - відразу кривляться». Позатим, пріоритет при створенні нових пісень залишатиметься за рідною мовою, а переклад робитиметься виключно заради закордонної розкрутки.

Надибавши раптово на мільйон, гурт зазнав й певних втрат: просування формації здійснюватиметься під торговою маркою «Ірена Карпа» з можливою згадкою про Фактично Самих, а то і просто зі скороченням FS у назві. Подібна зміна вивіски робиться знову ж таки під західного споживача, якому ім’я вокалістки легше западатиме до вуха, а назва Фактично Самі чи то в первинному вигляді, чи в перекладі на англійську є досить складною для засвоєння. Виглядає, що в Україні постане ще одна виконавська одиниця, назва якої складатиметься на львівський лад з двох частин штибу Леся Герасимчук і Королівські Зайці чи Тарас Чубай і Плач Єремії: Ірена Карпа та Фактично Самі. Пішла й на особисті жертви сама Ірена. Вона полишила роботу спостерігача в одній міжнародній організації, що займається правами людини в Південно-Східній Азії. Саме з нею пов’язані останні тривалі Карпові відрядження до Індонезії, Таїланду, Сінгапуру тощо, загалом же контракт на працю був до квітня 2005 року.

Bemros TradeInvest Ltd є підприємницькою структурою, тож не дивно, що фірма розглядає гурт як суто комерційний проект і не приховує, що має намір на Фактично Самих заробити. Скільки саме - представник компанії Дмитро Льовушкін уникнув назвати, але ясна справа, що не 1млн. 423 долари. На запитання, чому творча наснага гурту оцінена так дешево, лише в один мільйон доларів США, пан Дмитро відповів, що залежно від розвитку подій цифра може бути переглянута в бік збільшення, а наразі то стартовий варіант, що виходить із сьогоденних реалій. Вкладені в гурт гроші насамперед мають працювати в Україні, бо всі студійні чи відео роботи будуть робитися тут: за словами пана Льовушкіна це значно дешевше, ніж в амбіційній та пихатій Москві, а за якістю нічим не гірше.

На що буде витрачено цей мільйон розповіла лідерка команди – Ірена Карпа: «Планується, що ці гроші будуть витрачатися на якісь зйомки, на записи, чатково на студію, яка вже є. Це буде і репетиційна база, і нарешті ми вже не будемо тусувати по якихось підвалах».

Источник: fdr.com.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
НОВИНИ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
29.03.2007

Ідіотський крок Фактично Самих: альбом out-of-date або через дупу до зірок

І. Карпа: «Bitches Get Everything»
НОВИНИ
І. Карпа: «Bitches Get Everything»
05.03.2007

Люди добрі! Вибачте, шо я така молода до вас звертаюся! Тут «Клуб Сімейного Дозвілля» взяв та й видав книжку якоїсь І. Карпи «Bitches Get Everything» і тепер намагається її пропагувати. Нам треба шось із цим робити. Не допустити цієї зарази в наші хати? Висловити авторці ганьбу? Вилаяти привселюдно?

Фактично Самі - «Lo-Fi TRaвми»
НОВИНИ
Фактично Самі - «Lo-Fi TRaвми»
13.12.2005

Під цю музику ви можете кохатися. Лікуватися від наркотичної залежності. Потрапляти в залежність. Прощатися з коханими і повертатися до Себе Справжнього й Глибинного. До Себе як частини Ьога (це НЕ опечатка), чи себе як того, хто вловив лик ЬГВГ. Важливої його частини. Не проспіть цю важливість - застрахуйтеся «Lo-Fi_TRавмами»...

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії