Фактично Самі - «Lo-Fi TRaвми»

13.12.2005 · Новини
Lo-Fi TRaвми

Альбом-містика.

Темне чи таємне гуляння страшного жіночого Божества, що сумує і журиться, магнітить протилежне і розриває на шматки подібне собі...

Жахлива глибина чуттєвості, трагічна сексуальність, приглушене світло, прихована сила.

Життя після припинення нашого в ньому існування стане треком-мінус. Та ж сама музика, тільки вже без наших голосів. Навіть аранжування її, цілком імовірно, залишиться незмінним.

Той, хто промовляє молитву голосно, не зрозуміє цього альбому. Для вразливих він стане травмою. Для інтелектуалів... а що інтелектуали? Чуттєвість з інтелектом рідко сумісні, тому залишимо їх у спокої. Тим паче, альбом їх втулить.:) Обрані слухатимуть його, наче мову давнього друга.

Кожен трек Lo-Fi - окреме кіно, історія, малюнок тілесною рідиною й духовним пензлем.

Карпа: «Одної миті я збагнула, що ця музика - найважливіше з усього, до чийого створення мені дався шанс долучитися. Зрештою, я простий ретранслятор того, що Бог збирається дати людям. Антени тих кількох людей, що транслювали Lo Fi, стирчали злагоджено і працювали дуже уважно...»

Якщо у вас ще не зовсім замовкли залишки Божественного, ця музика змусить вас плакати.

Під цю музику ви можете кохатися. Лікуватися від наркотичної залежності. Потрапляти в залежність. Прощатися з коханими і повертатися до Себе Справжнього й Глибинного. До Себе як частини Ьога (це НЕ опечатка), чи себе як того, хто вловив лик ЬГВГ. Важливої його частини. Не проспіть цю важливість - застрахуйтеся «Lo-Fi_TRавмами»...

P.S. Як прочитати 15-й трек?


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
НОВИНИ
Фактично Самі - пердставлять Космічний Вакуум
29.03.2007

Ідіотський крок Фактично Самих: альбом out-of-date або через дупу до зірок

І. Карпа: «Bitches Get Everything»
НОВИНИ
І. Карпа: «Bitches Get Everything»
05.03.2007

Люди добрі! Вибачте, шо я така молода до вас звертаюся! Тут «Клуб Сімейного Дозвілля» взяв та й видав книжку якоїсь І. Карпи «Bitches Get Everything» і тепер намагається її пропагувати. Нам треба шось із цим робити. Не допустити цієї зарази в наші хати? Висловити авторці ганьбу? Вилаяти привселюдно?

Фактично Самі - «Kurva, Cum Back»
НОВИНИ
Фактично Самі - «Kurva, Cum Back»
01.02.2005

26 грудня 2004 року, в день переголосування другого туру виборів Президента України, побачив світ диск відвертих пісень гурту «Kurva, Cum Back». Платівка видана без жодних витинів, про що свідчить якогось милого англомовний напис «Parental advisory. Explicit Lyrics»: круті слівця ж бо далеко не англійські!

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка