«Сад» - вшанує пам'ять кобзаря

12.03.2006 · Новини

«І мене в сем'ї великій, в сем'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути незлим тихим словом.»

Т.Г. Шевченко

16 березня 2006 року у Центральному Будинку Офіцерів Збройних Сил України о 17:00 має відбутися благодійна акція, присвячена вшануванню пам'яті Тараса Григоровича Шевченка - півторагодинний рок-концерт гурту САД з програмою «Доле, де ти?!».

Даний захід направлено на привернення уваги шевченківських нащадків до вічних життєво важливих питань, поетизованих генієм українського народу, розуміння яких має потужний позитивний вплив на духовний розвиток і формування загальної культури та національно-патріотичної самосвідомості українського суспільства, а особливо його вагомої частини - молоді.

Музично-поетична програма «Доле, де ти?!», яка створена учасниками рок-гурту САД на вірші Т.Г.Шевченка, є сміливим творчим баченням філософських ідей поезії Кобзаря крізь призму сучасної прогресивної рок-музики. В своїй творчості гурт САД вже на протязі майже 24-х років дотримується найкращих традицій напрямку HARD-ROCK та, фактично знаходячись в умовах андеграунду, продовжує боротьбу за право на вільну творчість.
(більш докладна інформація в Інтернеті за адресою: http://rocksad.narod.ru).

Вільний вхід та шана Кобзареві!

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Сад - Heavy Metal в Route 66
ФОТО
Сад - Heavy Metal в Route 66
11.01.2011

Heavy Metal – в кожну хату! Уже много лет эти слова являются девизом группы «САД» - команды из Днепропетровска, уже давно базирующейся в Киеве. Стоит только услышать первые аккорды их песен, как сразу приходит осознание: для САДистов это – не просто слова. Это – их правило, их стиль, их способ доносить свою музыку до слушателя. Концерт, состоявшийся 9 января в клубе Route 66, стал очередным тому подтверждением

Сад: «Heavy metal – в кожну хату!»
ІНТЕРВ'Ю
Сад: «Heavy metal – в кожну хату!»
08.02.2008

Інтерв’ю з музикантами гурту САД напередодні їх виступу у Рок-кафе в м. Дніпропетровську 16 лютого 2008 року.

Сергій Решетник: «Heavy metal - в кожну хату!»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Решетник: «Heavy metal - в кожну хату!»
15.09.2007

16 вересня 2007 року гурту «САД», учасників якого з упевненістю можна назвати монстрами концептуального хард року в Україні, виповнюється 25 років. Невелика бесіда з лідером і ідейним натхненником гурту Сергієм Решетником або просто Сірим.

ДОСЬЄ
ВселеннаяКЛІП
Вселенная · 2012
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності