Стимуляція «Висадки»

02.12.2005 · Новини

Коли пляжний сезон закінчується – починається театральний. А коли минає фестивальна пора, то у Тернополі час починати «Висадки». Що краще, може, продемонструвати, що на канікулах рок-клуб не байдики бив, а наполегливо будував наполеонівські плани? А те, що починались «висадки» із «заграничних» гастролей. Безперечно, львівську «Анну» знають усі, та й «Азгардс» після «Нівроку» сприймалися на «відмінно». Та все ж таки цвяхом програми була молдавсько-чеська команда «DISENTOMB».

«Ми до вас приїхали на годину, швидше любіть нас». Десь так сприймались закордонні гості. За час, що хлопці у лікарських халатах грали, вони полюбилися не всім. Може, хтось не встиг, а, може, українські гурти все ж таки мають кращий рівень… На це питання нехай кожен відповідає сам (і будьте патріотичними ; -). А на мої питання відповідав басист гурту з давньомолдовським іменем Мірча.

- Якими шляхами молдавські медики потрапили до України?

- Взагалі то ми з Молдови, а наш вокаліст з Чехії. Нинішній концерт проходить в рамках туру. Спочатку ми виступали в Мінську, у клубі «Реактор», який виявився дуже класним клубом. Потім в Самарі. Після Тернополя ідемо до Франківська.

- Чим Україна відрізняється від Молдови?

- Гостинністю, напевно; -) Гарна країна, приємні люди. Як грали в Рівному, то були шоковані такий гарний прийом. У Тернополі дуже сподобалася архітектура.

- Дуже приємно, а як щодо публіки?

- Публіка в Україні відрізняється тим, що тут тусовка приходить відриватися, ковбаситися. Вона налаштована на відпочинок. У нас такого нема. Вони ковбасяться на групах, які приїжджають з-за кордону.

- «Дізентомб» можна почути на носіях?

- Так, ось перед самим туром ми зробили запис, ледве встигли. Це демка, яка дає повне уявлення, як показник гурту.

- Мірча, розкажи, як у Молдові з альтернативним рухом?

- У Кишиневі було два клуби, де проводилося багато концертів. Приїздило й кілька відомих ватаг. Все рухається, просто мало слухачів. Є трохи брутальних гуртів. Я от ще вокаліст у грайндкор команді «Абнорманд ефект» (назва може містити помилку – авт.)

- Дозволь ще запитати, якою мовою співають ваші виконавці?

- В «АЕ» я співаю англійською. У «Дізентомб», не знаю ображу чи не ображу я «Дізентомб», але скажу правду, текстів немає. Все зведено в медицину, стимуляцію серця, так, принаймні, про нас сказали на одній російській радіостанції.

- А загалом в країні, музика рідною мовою популярна? Чи панує російськомовне засилля?

- Ні, російською в нас ніхто не співає. Навіть поп-виконавці використовують або англійську, або ж румунську мову. Оскільки молдавська та румунська – це, практично, одна мова. Просто молдавська має російські домішки.

Олександра ВАСИЛЬЧУК


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Тернопільська «Висадка» відбудеться 16 листопада
АНОНСИ
Тернопільська «Висадка» відбудеться 16 листопада
08.11.2007

16 листопада у п'ятницю о 18.00 в ЦДМІ ім. Довженка пр. Злуки 45 відбудеться чергова висадка приурочена до міжнародного дня студента. Учасники: Fakultet, Якудза, Seven, Piв'Єpa, Nameless, Ті, що падають вгору, Листопад.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності