Neo2 - обрали Абздольц представником УкраЇни

15.11.2005 · Новини
Neo2

Іспанське видання «Neo2» в жовтневому номері оприлюднило статтю «Subway Through Europe» в якій висвітлено музичні гурти з різних європейських країн, по одному виконавцю з кожної. Висвітлено цікаві гурти, що наразі ще не мають повноформатної платівки з таких країн як Франція, Норвегія, Швеція, Данія, Словакія, Естонія, Німеччина, Люксембург та Україна. Відтак рідну неньку на сторінках популярного двомовного (іспансько-англійського) видання представляє київський гурт «Абздольц», про який на шпальтах щомісячника написано таку рецензію:

Ucrain: Abzdolc.
In the Ucraine, people say "Abzdolc" when something surprises them. With just a year of life, Michooil, Antonio, Paw and Sarana have managed thet more than one person has mentioned their name having seen them without knowing them. They are one of the great alternative promises of the country, with lyrics that go from Martians to Pokemons the 21-year-old guys move like a fish in water between indie melodies and punk chords.

Самі абздольці про новину дізналися від мами вокаліста, яка мешкає в Іспанії. Її друзі, обізнані у долі Міхуїла, випадково побачили згадку про гурт в популярному виданні та, здивовані, передали примірник журналу до України.

Маємо відскановані сторінки з журналу:
http://abzdolc.kiev.ua/press/neo2_es/neo2_espana.gif
http://abzdolc.kiev.ua/press/neo2_es/neo2_english.gif
http://abzdolc.kiev.ua/press/neo2_es/neo2_pic.jpg
http://abzdolc.kiev.ua/press/neo2_es/neo2_title.jpg


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Абздольц in da Vidubichi
НОВИНИ
Абздольц in da Vidubichi
26.01.2009

Поки гуманоїди відпочивають, хлопаки з гурту Абздольц натхненно працюють у домашній студії.

Абздольц розпочинають тур «Турчік»
НОВИНИ
Абздольц розпочинають тур «Турчік»
24.03.2008

Гітарно-тракторна бригада «Абздольц» розпочала весняно-польові роботи. Зима минула в теплій затишній студії і поки новий альбом гурту на стадії зведення музиканти вирішили поїздити Україною, поспівати нових пісень та попитати людей, як назвати нову платівку.

День Рождения Водки
НОВИНИ
День Рождения Водки
26.01.2007

В 1865 году 31 января в Санкт-Петербургском университете Д.И. Менделеев защитил докторскую диссертацию «О соединении спирта с водою». Всё прогрессивное человечество узнало, что оптимальное содержание спирта в алкогольных напитках - 40%. Лить больше - только ценный продукт переводить! Этот день считается днем появления водки, именно в том виде и практически в том составе, в котором её употребляют и поныне. Это, конечно, само по себе уже повод! А вот День рождение Водки в нашей стране отмечается впервые!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Альбом
Альбом
2006
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів