РЕДАГУВАТИ
Абздольц

Абздольц

важка
«Абздольц - це справді унікальний колектив на київській, та й власне українській, сцені. Хлопцям вдалось створити свій унікальний, ні на що не схожий, стиль, котрий вони назвали досить кумедно та специфічно - трахтор-рок. Це дика суміш естетики українського села зі всіма його новітніми реаліями та жорстких рифів панку…»

Під час кожного виступу Абздольцу на території України, спостерігається неабияка сейсмічна активність та викид у атмосферу позитивної енергії.

За роки існування:
- гурт було двічі записано до книги рекордів України.
- Гурт стає переможцем, лауреатом ймовірних та неймовірних українських фестивалів. (Окрім Євробачення, Оскар та Греммі).
- Неодноразово з’являється на телебаченні, радіо, український та міжнародній пресі.
- Приймає участь у величезних, середніх, маленьких музичних подіях, виступає разом з метрами, дециметрами, сантиметрами української естради.
- В арсеналі гурту, починаючи з 1999 року, налічується близько 100 концертних виступів, випуск диску «Альбом», пісні включені в збірки «Перша Українська Панк Збірка», «Євшанзілля 1, 2», відео робота на пісню «Чебурашка».
- Другий альбом знаходиться на стадії зведення.
- Співпраця з кіно – саундтрек: «Прощённое воскресенье» 2007рік,
- Понад 3 роки Абздольц випускає свою радіо передачу «Рок солянка» (АБВГДИРКА) на «Радіо Рокс Україна», розважальна передача про українське неврівноважене мистецтво. (Музика, поезія, танці, уфологічні дослідження тощо).
- На сьогоднішній день гурт має двохгодинну музичну програму з театрально-танцювально-сортивними елементами.

Склад станом на 01.04. 2008 :
Міхуїл Абздольц (освіта юрист, сомільє, радіо DJ, композитор) – вокал, гітара, пилосос, кавомолка, блендер, дрель, не п’є
Scum (освіта філолог, сомільє) – барабани, звуки барабанів на піаніно, не п’є
Юрко (освіта оператор)– бас, танці, бек- вокал, посмішка, іноді п’є
Пасяка (освіта рієлтор, міжнародний економіст) – клавіші, крики, розмови, танці, електроніка. ще п’є.

Окрім музичної діяльності Абздольц знімає відео передачі. На даний час готується до запуску сайт «Абздольц ТЕБЕ» на якому будуть виходити відео та радіо передачі гурту.
ПУБЛІКАЦІЇ
Абздольц in da Vidubichi
НОВИНИ
Абздольц in da Vidubichi
26.01.2009

Поки гуманоїди відпочивають, хлопаки з гурту Абздольц натхненно працюють у домашній студії.

Абздольц розпочинають тур «Турчік»
НОВИНИ
Абздольц розпочинають тур «Турчік»
24.03.2008

Гітарно-тракторна бригада «Абздольц» розпочала весняно-польові роботи. Зима минула в теплій затишній студії і поки новий альбом гурту на стадії зведення музиканти вирішили поїздити Україною, поспівати нових пісень та попитати людей, як назвати нову платівку.

День Рождения Водки
НОВИНИ
День Рождения Водки
26.01.2007

В 1865 году 31 января в Санкт-Петербургском университете Д.И. Менделеев защитил докторскую диссертацию «О соединении спирта с водою». Всё прогрессивное человечество узнало, что оптимальное содержание спирта в алкогольных напитках - 40%. Лить больше - только ценный продукт переводить! Этот день считается днем появления водки, именно в том виде и практически в том составе, в котором её употребляют и поныне. Это, конечно, само по себе уже повод! А вот День рождение Водки в нашей стране отмечается впервые!

ДИСКОГРАФІЯ
Альбом
Альбом
2006
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан