«Щастя» - перший кліп

19.07.2005 · Новини

Його для нас зняв Сашко Іваненко, який виступав у ролі режисера, разом з оператором Валентином Мельниченко. На створення відео їх надихнула пісня «Сніг» з дебютника «Щастя». Зйомки відбулися наприкінці травня. Тепер завершено монтаж. Головна роль у кліпі дісталася нашому товаришеві Ігорю Дубровському – лідеру гурту «Не бойся Маша».

За сюжетом він грає інженера-електрика, який намагається ліквідувати неполадки у роботі станції електропостачання, які раптово виникли з незрозумілих причин. Паралельно цьому, на екрані час від часу з’являється, власне, гурт «Щастя», який сидить у себе на кухні, грає на гітарах, п’є чай, просто відпочиває.

Цікаво, що місцем проведення зйомок було обрано справжню «кухню щастя» – тобто, кухню репетиційної «крапки» на вулиці Мельникова, де донедавна «мешкав» гурт. Багатьом знавцям київського андеґраунду відома ця адреса, за якою діяли студія та репетиційні бази того ж таки Ігоря Дубровського, та й просто можна було «потусуватись». У якості ж «станції електропостачання» було обрано одну з київських АТС, що підлягають демонтажу.

Передбачається, що до ефіру «кліп щастя» потрапить на початку вересня, з відкриттям нового телевізійного сезону


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Dobro - відео «Квітка»
НОВИНИ
Dobro - відео «Квітка»
12.09.2011

Dobro - це студійний проект учасників групи Щастя з іншими музикантами... Композиція «Квітка» проспівана Ольгою Чірковою, «Ті, що падають вгору»

Інді-гурт «Щастя»: усе починалося з Blabba...
ІНТЕРВ'Ю
Інді-гурт «Щастя»: усе починалося з Blabba...
03.03.2010

Український інді-гурт «Щастя» належить до вічно молодих і перспективних, жартує його засновник і лідер Дмитро Остроушко, хоча більшість музикантів команди грає спільно вже понад 15 років.

Дмитро Остроушко: «Бодлер – це теж рок-н-рол...»
ІНТЕРВ'Ю
Дмитро Остроушко: «Бодлер – це теж рок-н-рол...»
05.12.2008

Дмитро Остроушко – музикант київської групи «Щастя». Зараз, окрім музики, Дмитро займається продюсуванням.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!