«Щастя» - перший кліп

19.07.2005 · Новини

Його для нас зняв Сашко Іваненко, який виступав у ролі режисера, разом з оператором Валентином Мельниченко. На створення відео їх надихнула пісня «Сніг» з дебютника «Щастя». Зйомки відбулися наприкінці травня. Тепер завершено монтаж. Головна роль у кліпі дісталася нашому товаришеві Ігорю Дубровському – лідеру гурту «Не бойся Маша».

За сюжетом він грає інженера-електрика, який намагається ліквідувати неполадки у роботі станції електропостачання, які раптово виникли з незрозумілих причин. Паралельно цьому, на екрані час від часу з’являється, власне, гурт «Щастя», який сидить у себе на кухні, грає на гітарах, п’є чай, просто відпочиває.

Цікаво, що місцем проведення зйомок було обрано справжню «кухню щастя» – тобто, кухню репетиційної «крапки» на вулиці Мельникова, де донедавна «мешкав» гурт. Багатьом знавцям київського андеґраунду відома ця адреса, за якою діяли студія та репетиційні бази того ж таки Ігоря Дубровського, та й просто можна було «потусуватись». У якості ж «станції електропостачання» було обрано одну з київських АТС, що підлягають демонтажу.

Передбачається, що до ефіру «кліп щастя» потрапить на початку вересня, з відкриттям нового телевізійного сезону


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Dobro - відео «Квітка»
НОВИНИ
Dobro - відео «Квітка»
12.09.2011

Dobro - це студійний проект учасників групи Щастя з іншими музикантами... Композиція «Квітка» проспівана Ольгою Чірковою, «Ті, що падають вгору»

Інді-гурт «Щастя»: усе починалося з Blabba...
ІНТЕРВ'Ю
Інді-гурт «Щастя»: усе починалося з Blabba...
03.03.2010

Український інді-гурт «Щастя» належить до вічно молодих і перспективних, жартує його засновник і лідер Дмитро Остроушко, хоча більшість музикантів команди грає спільно вже понад 15 років.

Дмитро Остроушко: «Бодлер – це теж рок-н-рол...»
ІНТЕРВ'Ю
Дмитро Остроушко: «Бодлер – це теж рок-н-рол...»
05.12.2008

Дмитро Остроушко – музикант київської групи «Щастя». Зараз, окрім музики, Дмитро займається продюсуванням.

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою