Талiта Кум: дiвчино, вiдкрий очi!

06.07.2005 · Новини
Замок ТВ

Нещодавно усi прихильники Талiти Кум iз Заходу Украiни пережили справжнiй шок: одне iз найвисокотиражнiших телевидань регiону розмiстило на обкладинцi фотографiю iз спотвореним обличчям Юлi Мiщенко.

«Редакцiя видання звернулась до мене iз проханням надати фото зi зйомок у долинi нарцисiв вiдео «Що знаэш ти про дiвчат»,- коментує Ольга Кунiна, керiвник прес-служби Талiти Кум. «Я надiслала велику кiлькiсть фотографiй на прохання журналiста Дмитра Синяка, який брав iнтерв’ю у Юлi Мiщенко, щоб бiльд-редактор видання мiг вибрати найвдалiшi на його думку. Редакцiя навiть не узгодила з нами розмiщення фото Юлi на обкладинцi видання. А тим бiльше ми навiть не уявляли, що бiльд-редактор самовiльно вдасться до фотомонтажу - i редакцiя пропустить таке фото на першу сторiнку!..»

Для першоi сторiнки було обрано фото, де Юля Мiщенко сидить помiж нарцисiв iз заплющеними очима i нiби-то медитує. Але потiм бiльд -редактор вирiшив «вiдкрити Юлi очi» - i вмонтував у чудовiй програмi фотошоп чужi!

В результатi солiстка гурту Талiта Кум на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе. Особлив iронiчно виглядає напис заголовку iнтерв'ю поруч iз фото:
Юля Мiщенко: «Все моє життя - суцiльний екстрим!»

«Я просто шокована тим, що вiдбулось», - коментує Юля Мiщенко.- «Ми завжди iдемо назустрiч усiм проханням журналiстiв: iнтерв’ю i коментарi по телефону та електронною поштою, без проблем на найперше прохання будь-якi фото . До того ж я тiльки недавно дала журналiсту цього ж видання ексклюзивне iнтерв’ю про моє особисте життя - чого практично взагалi нiколи не роблю. I тут такий сюрприз! Це просто величезна неповага до Талiти Кум i до украiнських артистiв загалом. Мабуть зробити щось подiбне iз обличчям Мадонни цей горе-дизайнер навряд чи наважився б!»

Юля не збирається вибачати цей вчинок. Найближчим часом вона має намiр розпочати судову справу iз виданням - i планує отримати чималу грошову компенсацiю моральних збиткiв. Юрист спiвачки не сумнiвається у позитивному результатi справи.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
НОВИНИ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
05.05.2005

Цьогорiчнi Таврiйськi iгри позицiонувались як екстремальнi, тож не обiйшлось без екстрiму i пiд час виступу Талiти Кум.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан