Талiта Кум: дiвчино, вiдкрий очi!

06.07.2005 · Новини
Замок ТВ

Нещодавно усi прихильники Талiти Кум iз Заходу Украiни пережили справжнiй шок: одне iз найвисокотиражнiших телевидань регiону розмiстило на обкладинцi фотографiю iз спотвореним обличчям Юлi Мiщенко.

«Редакцiя видання звернулась до мене iз проханням надати фото зi зйомок у долинi нарцисiв вiдео «Що знаэш ти про дiвчат»,- коментує Ольга Кунiна, керiвник прес-служби Талiти Кум. «Я надiслала велику кiлькiсть фотографiй на прохання журналiста Дмитра Синяка, який брав iнтерв’ю у Юлi Мiщенко, щоб бiльд-редактор видання мiг вибрати найвдалiшi на його думку. Редакцiя навiть не узгодила з нами розмiщення фото Юлi на обкладинцi видання. А тим бiльше ми навiть не уявляли, що бiльд-редактор самовiльно вдасться до фотомонтажу - i редакцiя пропустить таке фото на першу сторiнку!..»

Для першоi сторiнки було обрано фото, де Юля Мiщенко сидить помiж нарцисiв iз заплющеними очима i нiби-то медитує. Але потiм бiльд -редактор вирiшив «вiдкрити Юлi очi» - i вмонтував у чудовiй програмi фотошоп чужi!

В результатi солiстка гурту Талiта Кум на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе. Особлив iронiчно виглядає напис заголовку iнтерв'ю поруч iз фото:
Юля Мiщенко: «Все моє життя - суцiльний екстрим!»

«Я просто шокована тим, що вiдбулось», - коментує Юля Мiщенко.- «Ми завжди iдемо назустрiч усiм проханням журналiстiв: iнтерв’ю i коментарi по телефону та електронною поштою, без проблем на найперше прохання будь-якi фото . До того ж я тiльки недавно дала журналiсту цього ж видання ексклюзивне iнтерв’ю про моє особисте життя - чого практично взагалi нiколи не роблю. I тут такий сюрприз! Це просто величезна неповага до Талiти Кум i до украiнських артистiв загалом. Мабуть зробити щось подiбне iз обличчям Мадонни цей горе-дизайнер навряд чи наважився б!»

Юля не збирається вибачати цей вчинок. Найближчим часом вона має намiр розпочати судову справу iз виданням - i планує отримати чималу грошову компенсацiю моральних збиткiв. Юрист спiвачки не сумнiвається у позитивному результатi справи.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
НОВИНИ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
05.05.2005

Цьогорiчнi Таврiйськi iгри позицiонувались як екстремальнi, тож не обiйшлось без екстрiму i пiд час виступу Талiти Кум.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою