К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Талiта Кум: дiвчино, вiдкрий очi!

06.07.2005 · Новости
Замок ТВ

Нещодавно усi прихильники Талiти Кум iз Заходу Украiни пережили справжнiй шок: одне iз найвисокотиражнiших телевидань регiону розмiстило на обкладинцi фотографiю iз спотвореним обличчям Юлi Мiщенко.

«Редакцiя видання звернулась до мене iз проханням надати фото зi зйомок у долинi нарцисiв вiдео «Що знаэш ти про дiвчат»,- коментує Ольга Кунiна, керiвник прес-служби Талiти Кум. «Я надiслала велику кiлькiсть фотографiй на прохання журналiста Дмитра Синяка, який брав iнтерв’ю у Юлi Мiщенко, щоб бiльд-редактор видання мiг вибрати найвдалiшi на його думку. Редакцiя навiть не узгодила з нами розмiщення фото Юлi на обкладинцi видання. А тим бiльше ми навiть не уявляли, що бiльд-редактор самовiльно вдасться до фотомонтажу - i редакцiя пропустить таке фото на першу сторiнку!..»

Для першоi сторiнки було обрано фото, де Юля Мiщенко сидить помiж нарцисiв iз заплющеними очима i нiби-то медитує. Але потiм бiльд -редактор вирiшив «вiдкрити Юлi очi» - i вмонтував у чудовiй програмi фотошоп чужi!

В результатi солiстка гурту Талiта Кум на обкладинцi бiльш подiбна на хоббiта Фродо, анiж на себе. Особлив iронiчно виглядає напис заголовку iнтерв'ю поруч iз фото:
Юля Мiщенко: «Все моє життя - суцiльний екстрим!»

«Я просто шокована тим, що вiдбулось», - коментує Юля Мiщенко.- «Ми завжди iдемо назустрiч усiм проханням журналiстiв: iнтерв’ю i коментарi по телефону та електронною поштою, без проблем на найперше прохання будь-якi фото . До того ж я тiльки недавно дала журналiсту цього ж видання ексклюзивне iнтерв’ю про моє особисте життя - чого практично взагалi нiколи не роблю. I тут такий сюрприз! Це просто величезна неповага до Талiти Кум i до украiнських артистiв загалом. Мабуть зробити щось подiбне iз обличчям Мадонни цей горе-дизайнер навряд чи наважився б!»

Юля не збирається вибачати цей вчинок. Найближчим часом вона має намiр розпочати судову справу iз виданням - i планує отримати чималу грошову компенсацiю моральних збиткiв. Юрист спiвачки не сумнiвається у позитивному результатi справи.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
НОВОСТИ
Талiта Кум: екстрiм на Таврiйських
05.05.2005

Цьогорiчнi Таврiйськi iгри позицiонувались як екстремальнi, тож не обiйшлось без екстрiму i пiд час виступу Талiти Кум.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России