Мотор'рольні вихідні

30.03.2005 · Новини
Мотор'ролла 01 Настояшчий мушчина(сварщік)
02 А я собі гуля
   (з Олегом Скрипкою)
03 Гагарін
04 Ой на горі вогонь горить
    (з Вадимом Краснооким)
05 Зима хвора
    (з Сашком Положинським)
06 Тіні в раю
07 Вмикаю телевізор
08 Вперед до сказу
09 Осінь жовто-сіра
10 Я перевернув цей світ
11 Не дзвонила, не заходила
12 З ранку йшов дощ
13 8-й колір

бонус-відео:
Не дзвонила, не заходила

«Якщо шо кому не ясно - підходьте, я пояснюю»,-
Сергій Присяжний,
лідер гурту «Мотор'ролла»

Останнім часом українські виконавці не перестають радувати слухача своїми досягненнями. Ще не вчухли пристрасті навколо переможців українського відбору до «Євробачення», аж тут до столиці нагрянули хлопці з Хмельницького гурту «Мотор'ролла». В шанувальників групи наприкінці тижня було справжнє свято музики - два несхожих один на одного концерти і реліз нового альбому.

Акустичний концерт рокової групи - явище в нашій культурі досить рідкісне. Далеко не кожний гурт взмозі забезпечити достатній «драйв» за відсутності ударної установки і лідер-гітари. На диво, Сєні (Сергій Присяжний) це вдалося - ввечері 24-го березня його акустичка сприймалась на «ура». Якщо хтось вважає, що акустичний концерт - це тиха романтична музика, то треба було приходити в «STORE 205» на МОТОР'РОЛЛУ - за 10-15 хвилин від початку їх виступу під сценою вже не тільки плясали і роздягалися, а навіть стояли на голові. Доречі, як виявилося, це гарний спосіб отримати «на шару» пілотного диска гурту. Інший спосіб - стати популярним артистом і приїхати до Києва на чийсь концерт - саме так зробили присутні в клубі хлопці з гурту «Zdob si Zdob» - отримавши подарунковий диск від Сєні вони «стуками і грюками» викликали МОТОР'РОЛЛУ на біс.

Достойним продовженням поступу «Мотор'ролли» став повноцінний концерт-презентація диску 26 березня в клубі 44, шо на Хрещатику. Тут вже тобі і пресса, і телебачення - постійно мимо проходять знайомі із телекрану обличчя... Поряд з величезним баннером групи висіли два плакати радіо «Хіт-Фм». Як вдалося дізнатися, ця радіостанція отримала виключне право на ротацію гарячої моторольної пісні «8-й» колір - вмикайте, не пошкодуєте (хто чув її в живому виконанні, той мене зрозуміє).

Загалом розповідати можна довго - але навіщо? Можна просто послухати диска, а от якщо після того ще залишаться якісь питання - звернутися до Сєні. Він це сам запропонував - бо всіма своїми діями хлопці допитувалися у публіки - «Шо кому не ясно?»

Анджей Нєпольскі

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами