Гурт «Зворотній Зв'язок» (м. Київ) : Про «Музичний Острів»

19.03.2005 · Новини

Коваль ЄвгенКоваль Євген (соло - гітара):
Чудово зустріли, від цього залежи настрій гурту. Сподобалось місто Харків, а також клуб «FORT». Від фестивалю отримав більше позитиву ніж очікував, залишається сподіватися на позитивний результат!

Каплун АндрійКаплун Андрій (вокал, бас - гітара):
Сподобалось приміщення клубу «FORT», сподобався звук. Від цього залежить виступ гурту та настрій присутніх глядачів, а ми в свою чергу повинні передати глядачам той великий вибух позитивної енергії, який накопичувався перед виступом! Дякую фестивалю «Музичний острів»!

Міщенко НастяМіщенко Настя (бек - вокал):
Мій дебют у гурті «Зворотній Зв'язок». Було важко, але ж починати з чогось потрібно. Про «Музичний острів» - дуже сподобалось, залюбки спробувала б ще декілька разів!

Коваленко СергійКоваленко Сергій (клавішні):
Високий рівень організації фестивалю, цей висновок випливає з багатьох фактів. Роблю зауваження лише ведучому, який не професійно виконував свої обов'язки. А взагалі дуже цікаво!

Шевчук ЄвгенШевчук Євген (ударні):
Дуже приємно бути присутнім на фестивалі такого рівня! Багато живої музики, багато спілкування, багато нових знайомств, багато позитивних емоцій... Можна робити великий перелік всього позитивного, але додам одне, хочеться приймати участь у кожному фестивалі «Музичний острів»!!!

ВИСНОВОК: Висновок лише один. Потрібно подавати заявку на фестиваль «Музичний острів», потім їхати до міста Харків, та для початку приймати участь у відбірному турі фестивалю. Все залежить лише від вас!

Бажаєте поспілкуватися? Пишіть: gmenik@mail.ru; z_koval100@mail.ru; serkov1983@mail.ru.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Музыкальный Остров» - начинаем сезон 2007
НОВИНИ
«Музыкальный Остров» - начинаем сезон 2007
03.10.2006

Молодежный фестиваль живого звука открыт для всех, кто играет «в живую», сочиняет музыку и слова, в первую очередь, в поддержку молодым,начинающим группам.

«Музыкальный Остров» - на финале потусили, всех весельем зарядили!
НОВИНИ
«Музыкальный Остров» - на финале потусили, всех весельем зарядили!
20.06.2006

Время летит так, что едва успеваешь за ним следить. Не успели закончиться отборочные игры, как мы уже определились с финалистами «Сезона-2006», которые получили возможность еще раз показать, что достойны выхода в финал, выступив на концерте в Харьковском парке имени Горького.

«Музыкальный Остров» - кто же попадет на гала-концерт?
ІНТЕРВ'Ю
«Музыкальный Остров» - кто же попадет на гала-концерт?
27.04.2005

Пока команды «чекались», издавая при этом немыслимое визжание и жужжание, мне удалось пообщаться с самим организатором и, по совместительству, ведущим «МО» Андреем Олефиром.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності