Чутки про закриття фестивалю «Рейвах» виявились передчасними

18.02.2005 · Новини

Чогось оргкомітет Всеукраїнського субкультурного фестивалю «Рейвах» думав, шо всі нещастя та невдачі залишаться в минулому високосному році. Тож без усяких зайвих хвилювань був запланований на 25-26 лютого 2005 року великий мистецький з*їзд, уже й реклама запустилася. Аж раптом... Без усяких видимих об*єктивних причин нам відмовили у аренді клубу, який ідеально підходив для проведення такої масштабної акції, як наша. Зрештою, ми не вперше працюємо в екстремальних умовах, радше, тільки в них ми і перебуваємо! Ще вчора ми збирались повністю відміняти фестиваль «Рейвах» 25-26 лютого і за якихось півгодини ситуація змінилася, хоч необхідні зміни доведеться таки внести .

Перше і основне: ми змушені розбити фестиваль на два етапи, адже через відмову у аренді клубу ми отримали на здачу ще й незадволення наших спонсорів, стиснуті строки реалізації проекту в умовах поширення чуток про закриття фестивалю. Тож концерт за участю гуртів «Перкалаба» (І.Франківськ); «Щастя», «Абzдольц», «Димна суміш», «Андерсон» (Київ); «САХР» (Дніпропетровськ); «Вєчний приют» (Сімферополь); «Zsuf» разом з «Elektrostatik Death» (Тернопіль) відбудеться 19 лютого 2005 року

У такій ситуації ми вирішили звернутися по допомогу до ЦДМІ ім.О.Довженка, де проводились «Рейвахи» традиційно. Нам не відмовили і та частина фестивалю «Рейвах», де ми збиралися вперше у Тернополі презентувати один з найпопулярніших напрямків електронної музики (psy-trance) відбудеться за планом - у суботу 26 лютого 2005 року. Ось вона - нова афішка:

За словами Сергія Кузьмінського (він же DJ Pubert) у проведенні псі-трансових вечірок важлива не стільки комфортність та «євроремонтність» приміщень, в яких вони відбуваються, як добра атмосфера, котру може створити публіка разом з ді-джеєм. Ті, хто хоч раз був на «Рейваху» в Довженка зрозуміє, що в частині «радості, яка витає в повітрі», кращого танц-полу тут не знайдеш ;)... Тож ковбаситись будем від 20.00 і аж до останнього псі-трансера!

Вхід вартуватиме: 10 грн. - попередній продаж у магазинах «Оскар», «Сто пудів», «Світ музики», «Відеогалактика»
12 грн. - безпосередньо перед входом
Кожному відвідувачу подарунок від мобільного оператора «ДЖИНС»

Окрема мова щодо приїжджих гостей щодо халявного поселення (до 10 грн.) та перебування на вечірці - пишіть свої заявки на мило: zoryan2003@ukr.net

Джерело: zo_zo


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Рейваху» затісно в концертному форматі
НОВИНИ
«Рейваху» затісно в концертному форматі
25.03.2005

Фестивальні амбіції заважають, бо для пересічного щомісячного концерту чотири заїжджі групи – щось небачене. Особливо коли врахувати, що кожна з команд гідна окремого повноцінного виступу. Звісно, такий щільний графік на один вечір не міг не потішити публіку. Та й самі музиканти були раді нагоді надибатись.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!