Кому ВниZ - який сайт офіційніший

03.02.2005 · Новини
Кому ВниZ

Початок

Украинский Готичний Портал:
Наразі існує тільки один офіційний сайт гурту КОМУ ВНИZ - komuvnyz.gothic.com.ua. Просимо вас не піддаватись на провокації, та не вірити «іншим офіційним сайтам», що просто мають нахабність використовувати наше ім'я та матеріали без нашого дозволу. Останні новини про гурт ви знайдете тільки тут і вони не будуть надаватись будь-кому іншому.

Адміністрація сайту:
Сайт КОМУ ВНИЗ переїхав з Українського Готичного Порталу на незалежний хостінг. Нова адерса сайту komuvnyz.org.ua.

Адміністрація сайту (цитата з «Гостьової книги» komuvnyz.org.ua): Фактично існує два офіційних. Але от побачиш, на УГП сайт буде мертвий. І 1 січня 2006 року будеш ще спостерігати старий надпис про «єдиний офіційний сайт». Я особисто не хочу мати, як адмін сайту КОМУ ВНИЗ, жодних справ з Федуном з УГП. Він зі мною. Приблизно моєї ж думки дизайнер сайту Дерек і дівчина, яка дуже допомагає насправді з матеріалами - Настя Сніжна. Коротше, команда яка створила цей сайт і технічно, і в абсолютно переважно змістовно пішла з УГП і робить сайт тут. Якщо у Федуна вийде краще - вперед. Буду лише радий. Аби Справа рухалась.

Розмова в «Гостьовій» УГП:

Gruz (адмін):
Ну що ж ти брешеш... Зі згоди гурту і з їх санкції.
Щодо вкрав. Програмування, підбір матеріалів, вишукування, сканування, вичитування, дизайн, новини, переклад, дошукування відео, старих записів - це справа рук команди, яка, як виявляється, «вкрала» сайт (Дерек, Настя Сніжна, Юляша, Searcher, Patriot. Кого забув, сорі). У кого? У відвідувачів? Яким, завдяки «крадіжці» і надалі має можливість надавати новини, матеріали, вдосконалює форум? Хай ліпше сайт буде в гордому мовчанні?
Мав я на увазі таку «співпрацю», коли після більше як року роботи над сайтом тобі просто перекривають доступ до фтп. Хай ліпше сайт не працює, аби амбіцію не пошкодити. Поміть, я маю куди більше підстав стверджувати, що це в нас вкрали сайт. Але не стверджую.
Для мене є один критерій - аби сайт працював. І він працює. Саме на новому місці. А тим особам, у кого я «вкрав» сайт, можу віддати стару версію сайту початку 2003 року. Було би чесно викласти її замість поточної.

Stranger (УГП):
Перше і головне: Кому Вниз хочуть один офіційний сайт на УГП. Кому Вниз не давали права та згоди на _перенос офіційного сайта_. Розповсюджена Грузем інформація про «перехід сайта», не є правдивою і робити це він не мав права.
Скажи, Михайло, тобі все одно, що дії, які ти робиш як адмін, протилежні бажанням гурту?
Щодо тих хто робить сайт - Дерек, Настя Сніжна, Юляша, Searcher, Patriot - то хто тобі сказав що їх звинувачують в крадіжці??? Такий закид є тільки тобі (згоден, слово вибрала людина погане, але ти зробив дії які думки на таке слово наштовхують).
Скажи чесно: ти сказав команді сайта що Кому Вниз не давали згоду на перенесення сайту? зараз прикриваешся їх іменами, а вони знали що ти сам переносиш сайт сам?
До людей що допомагали: Кому Вниз дуже цінить та дякує за працю людей що допомагають (Дерек, Настя Сніжна, Юляша, Searcher, Patriot) і надалі хочуть щоб вони допомагали та бажають зі своєї сторони їм віддячити за це. Я персонально теж бачу велику пророблену роботу і могу сказати тілки гарні слова. Але справа у тому, ця праця була заради гурту, а не заради тебе, Михайло і ти не мав права кудись її переносити без згоди гурту.
Повернемось до ситуації та її вирішення: ти, Михайло, переніс _офіційний сайт_ без згоди гурту і гурт бажає зараз все повернути назад, щоб існував один сайт і щоб дублів не було. Це бажання Андрія Середи та Сергія Степаненко - можеш їм перезвонити та ще раз це почути. Сьогодні 02.02.2005. Подивимось, як і коли ти до Кому Вниз дослухаешся. Щодо УГП: Доступ до сайта змінився у всіх. Так робиться раз на рік. А ти Михайло краще б розібрався та ХОТЬ ОДИН РАЗ запитав у чому справа (як це зробили 99. Замість запитати ти чомусь тихенько переніс сайт (нікого з УГП ти про це не сповістив) та стер матеріли з гостьової, що Веревольф дивом відновив. Якби усі люди діяли як ти під впливом думок, не розібравшись як є, то вже б половина сайтів була перенесена. Але люди думають, питають, розбираються та узгоджують дії. Раджу тобі гарно подумати: заради кого ти сайт робиш - заради гурту, який чітко хоче щоб _один офіційний сайт_ був тут, а команду хоче зберегти ж - чи заради себе, Грузя, який наразі бажання гурту не враховує?
Не дивлячись на мій великий негатив до тебе з приводу того що ти робиш _як ти хочеш_, а не _як хоче гурт чи УГП_ (історії з мр3 етс), я завше вів діалог і йшов на контакт, бо перед усе ми є тими хто щось робить для Кому Вниз, а потім людьми з власними емоціями. Міняйся, Михайло і не став свої власні бажання, ємоції та амбіції вище бажань гурту. Не перенось сайти гуртів, як свої персональні тільки тому що ти на можеш йти на діалог з УГП та питати у чому справа.
Моя персональна точка зору: я тільки за те щоб було більше сайтів присвячених Кому Вниз і щоб зростала команда офіційного сайта. Але я категорично проти того, щоб адмін сайту КВ вирішував за гурт під поганий настрій що робити з офіційним сайтом. Це неправильно і нечесно. Адмін - це лише помічник гурту, який передае за допомогою сайту світосприйняття Кому Вниз, а не _своє власне_. Адмін дослухаеться до бажаннь гурту, а не реалізує _свої примхи_.
п.с. Тебе шукають учасники гурту, щоб припинити дублювання офіційного сайту та розповсюдження дезінформаціїї про його перенесення. Не ховайся і вийти з ними на контакт.

Gruz:
Ах ти бидло брехливе! Ніколи не думав, що ти така сука...
1. Странжер, пішов в дупу Мартіна Лютера Кінга, я з такою підлотою як ти, працювати не збираюсь.
2. Сайт я переносив зі згоди Андрія Середи, падло брехливе.
3. З Середою я як раз мав зустрітись сьогодні, і саме через нього цієї зустрічі не відбулось. Тому це знову підла брехня про «переховування»
4. Ну а оскільки весь твій пост відштовхується від брехливого твердження про «відсутність санкції», то першого абзацу могло бути достатньо.

Stranger:
Від мене мату ти не почуеш. А ти, Михайло, себе показав на всі 100. І показав ЯК ТИ ВЕДЕШ діалоги. Твої аргументи в дискусії - сайт без попередження перенести чи обматюкати. А своєї нервовістю ти краще усього довів, що не впевнений у тому що кажеш і дозволу не отримав.
Я тобі спокійно та ввічливо повторю від Кому Вниз:
- гурт дозволу на перенос оф. сайта не давав.
- гурт хоче щоб другий фіктивний оф. сайт був закритий
- гурт дякує команді сайта і буде радий далі з нею працювати
- гурт вимагае, щоб ти припинив росзповсюджувати дезінформацію про перенос сайта і визнав що це була неправда
Усіх запрошую перечитати пункти мого листа, на які Грузь нічого не зміг сказати окрім мата. Їх там багато.

Gruz:
Ну ти і ниця потвора...
Мало того, що знову повторив брехню про відсутність дозволу, ти ще й оббрехав мене, ніби я матюкався. Навіть в цьому брешеш.
Хай твоя підлість буде на твоєму сумлінні. І показною «ввічливістю» ти її не виправдаєш.
Ще більше переконаний, що прийняв вірне рішення. Жалкую, що дав тобі можливість вкрасти дизайн, програмування, матеріали тощо.

Stranger:
Наголошую ще раз: і Середа і Степаненко мені сказали, що дозволу на перенос оф. сайту тобі не давали. Бажаючі дізнатись правду можуть перезвонити гурту самі. Все одразу буде ясно і усі питання відпадуть.
До твоєї ругані в мою сторону мені діла немає. Вона про тебе більше каже ніж про мене.
Знаеш чому ти так нервуеш та матюкаешся? Бо знаеш що повністью неправий і казати тобі більше нічого. А стриманим, Михайло, я стараюсь бути завше, бо людиною треба залишатись при будь-яких обставинах. Сила людини в її здатності не дозволяти собі випускати негатив та ображати інших.
Щодо «викрадання» матеріалів сайта нагадую: вони належать Кому Вниз, а не тобі персонально, ти не маеш права позпоряджатись їми як захочеш.
Щодо «підлості» та образ, то я розкидатись словами як ти не буду. Хай читач сам зробить висновки, хто тут підлий. Той хто стирає гостьові книги, непомітно переносить оф. сайти і розповсюджуе оф. інфо про це та ігнорує спроби мирно розібратися, а потім тут розігрує щиру образу з матами? Чи той, хто спочатку виясняє як все було, пробує з тобою спілкуватись (Настя правильно порадила, але ти ж себе богом вважаеш, що може усіх ігнорувати) і вирішуе проблеми, що ти створив? Після усього, що ти втнув, я все одно підтримував тебе як працьовиту людину (відокремиши свої емоції), але ти не можеш вчасно зупинитись. Ти нічого не бачиш крім сварки.
Ні, Михайло, ти сам наробив недобре і сам маеш це зрозуміти. Більше я с тобою я тут дискутувати не буду. Можеш і далі мене за спиною ображати чи негативні дії робити - твое діло. Сподіваюсь тільки, що в тебе хватить честі та сумління не розганяти людей, що допомагають сайту Кому Вниз тільки тому що ти тепер не адмін.
Кому Вниз і надалі треба команда, що допомагатиме вести сайт і поважатиме точку зору гурту.

Gruz:
Прикольно чути моралі від брехла. Вперемішку з новою брехнею.
З.І. Матеріали належать гурту, як і програмування з дизайном. Бо ми це робили для КОМУ ВНИЗ. Але не тобі, виблюдку.
З.І.І. Жодного матіраного слова я не сказав. Я взагалі не матюкаюсь, хто мене знають - підтвердять. БРЕХЛО!

Від редактора: Цікавий нюанс, дивіться як інтерпритується історія групи залежно від того хто її розповідає:
на думку УГП відкрився (в далекому 1999) офіційний сайт - www.komuvnyz.gothic.com.ua
на думку адміністрації - www.komuvnyz.org.ua
Мені здається, що не дуже коректно виправляти історію, висловлену, до речі, Stranger-ом, в свою сторону. Нормально б було написати знизу що сайт переїхав або почав незалежну від УГП роботу. Та в решті останнє слово скажуть прихильники гурту своїми візитами.

Останню крапку в історії, за нашим запитом, ставить Сергій Степаненко:
«Гурт Кому Вниз офіційно працює з Українським Готичним Порталом і вважає своїм офіційним сайтом тільки komuvnyz.gothic.com.ua. Гурт не вбачає паганого в відкритті паралельних проектів про групу і не проти, за певних умов, з ними співпрацювати.»


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
ІНТЕРВ'Ю
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
13.09.2007

Шанувальники українського гурту «Кому вниз» вже дуже довго чекають на появу нового альбому. У розмові з «Німецькою хвилею» лідер «Кому вниз» Андрій Середа запевнив, що нині музиканти працюють над новинкою, але й повідомив, що вже незабаром вийде компакт-сингл, серед пісень якого є одна пісня німецькою мовою.

Кому ВниZ – начало начал
ІНТЕРВ'Ю
Кому ВниZ – начало начал
09.07.2007

Эксклюзивное интервью продюсера группы Сергея Степаненко спец. кору рок-газеты «Премьера» (Херсон).

Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
ІНТЕРВ'Ю
Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
18.01.2006

І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
IDEM
IDEM
2345
альбом
слухати
Live !FESTrepublic
Live !FESTrepublic
2018
альбом
слухати · рецензія
4
4
2014
альбом
слухати · рецензія
Ab ovo usque ad mala
Ab ovo usque ad mala
2007
альбом
слухати
Марш артилеріїКЛІП
Марш артилерії · 2022
18 тис. переглядів
Нестор (присвячено Азову)LIVE
Tustanen pskademaКЛІП
Tustanen pskadema · 2021
22 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів