Orbstruct анонсували вихід альбому на двох лейблах одночасно

05.02.2020 · Новини

Український Death Metal гурт Orbstruct, який дебютував минулого року в інтернеті зі своїм першим альбомом ‘Phobos Rising’, цього року довів власним прикладом, що українська метал-сцена дійсно повна сюрпризів та несподіваних відкриттів! Дебютний альбом харків'ян пригорнув увагу одразу двох лейблів, які побажали видати альбом гурту на CD-носіях. Таким чином, гурт об'єднав своєю музикою український лейбл Envenomed Music та американський лейбл Paragon Records, котрі домовились разом видати альбом Orbstruct – ‘Phobos Rising’.

Envenomed Music – заснований у 2013 році, український незалежний метал-лейбл, який спеціалізується на жанрі Death Metal та випускає безліч закордонних колективів, що грають у цьому стилі.

Paragon Records – заснований у 2000 році, широко відомий у світі американський незалежний метал-лейбл, який видає музику у стилях Black, Doom та Death Metal та співпрацює з гуртами по всьому світу.

Реліз альбому на CD-носіях заплановано на 7-е березня 2020 року.

Наразі гурт Orbstruct готується до запису другого повноформатного альбому та до виступу на фестивалі Metal East: Нове Коло 2020, що відбудеться у травні на території харківського Арт-заводу “Механіка”.

Також 21-го січня побачило світ перше відео Orbstruct, зібране із репетиційних кадрів, знятих на трек “Venus” з дебютного альбому.

Відео створив відомий харківський режисер та музикант Владислав Munruthel (Solaris Video).


Пов'язані посилання:
Paragon Records
Envenomed Music


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Phobos Rising
Phobos Rising
2019
альбом
слухати
Venus RehearsalКЛІП
Venus Rehearsal · 2020
4 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності