Нова українська хвиля несеться! Варто зацінити наживо

21.01.2019 · Анонси

Вечірка є благодійною, всі кошти йдуть на реалізацію соціального проекту «Молодь-Енергія Змін!».

Можна буде послухати не один гурт сучасності, а декілька молодих та потужних напрямків музики та виконавців.

FRANCO — український рок-гурт, створений в кінці 2011 року в Києві. Грає в стилі альтернативної інді-музики, інді-електроніки. За час свого існування FRANCO випустили EP, декілька синглів. Дебютний альбом «Тунелі» гурт представив на початку 2017 року. Дискографію налічує більше 11 альбомів.

Гурт є учасником багатьох фестивалів. Серед яких Atlas Weekend, YouthDay'18 (Київ), MRPL City (Маріуполь), Woodstock Ukraine та інші.

THE UNSLEEPING — Уманський гурт був створений в 2013 році. Ті, якими їх можна побачити зараз — це представники українського інді з незалежними поглядами як у в текстах, так і в музиці, так і у власностворених кліпах. Гурт випустив мін-альбом, що безперечно хочеться заносити до топ альбомів року.

DEVON’S FORMATION – Київський фанк-рок гурт, який комбінує в собі нотки ритмічного фанку 80-х та сучасні прогресивні течії.

КАБЛУКАМИ ПО БРУСЧАТКЕ - молодий український гурт, що існує вже 6 років. Цей гурт - самобутній і оригінальний, надихає їх молодість, а талант знаходить втілення в музиці. В склад входить 7 талановитих молодих музикантів.

Віктор Данюк – молодий і талановитий музикант, автор та виконавець, учасник 8 сезону Голос країни. Співає в хорі, пише музику та вірші. Долучився до запису нового альбому відомого українського гурту The Hardkiss.

JOLLY кавер бенд – це танці, гарний настрій.

Ведучий вечірки – Мішель Сайкалі (радіо NRJ)

В ході вечірки будуть розіграні благодійні лоти від О. Усика, О. Караванської, оркестру Lords of the Sound, Меморандум Эштона Катчера, картини, марки та інші.

Мета Соціального проекту це збір коштів на облаштування приміщення для занять та навчання учнів національного центру. Національний Еколого-натуралістичний центр - це сучасний заклад позашкільної освіти, який надає знання в галузі біології, екології та агрономії тисячам учням та студентам, а також педагогам.

Розвиток та нові знання дають величезну надію нам, дорослим, що молоде покоління зможе досягнути гармонії з природою та зберегти всі її дарунки. Учнями Центру є діти та молодь з усієї України.

На жаль протягом останніх 15 років на оновлення та модернізацію, а також матеріально-технічне забезпечення НЕНЦ кошти із державного бюджету не виділялися.

Ви можете допомогти нашому соціальному проекту «Молодь – Енергія Змін!»

Будь серед них поки ти живий і можеш діяти.


Пов'язані посилання:
Подія в Соціальній мереж


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
АНОНСИ
Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
27.05.2019

В липні в рамках фестивалю ATLAS WEEKEND відбудеться Music Conference Ukraine. На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії