Mad Essence - представили «Rehumanization»

14.01.2016 · Новини

7 січня вийшов в світ новий альбом української електронікор-групи Mad Essence — «Rehumanization». Трансгуманістичне тріо і засноване ними творче об'єднання Fatum Squad iз року в рік не втомлюється надихати своїх слухачів якісною експериментальною/гібридною музикою, і даний реліз, практично балансуючий на стику двох музичних епох, не є винятком.

Альбом ввібрав в себе багаторічний досвід роботи вільнодумних мультиінструменталістів у самих різних музичних жанрах, і в підсумку вийшов сучасний, агресивний, претензійний матеріал. Прогресивний метал, пост-хардкор і репкор тут дивовижним чином поєднуються із трепом і нейрохопом, а теми, яких торкається група, є якщо не забороненими, то вельми незручними для багатьох. До слова, варто відзначити, що в записі взяв участь Вішал Сінгх iз фьюжн-метал проекту Amogh Symphony.

«Нам потрібна тотальна регуманізація» — один iз теглайнів альбому. Цивілізація котиться до біса, але вже виросло не одне покоління, здатне жити інакше. Такий основний меседж даного альбому, до релізу якого Mad Essence розмістили міні-маніфест відразу на трьох мовах на своєму офіційному сайті. І, мабуть, даний колектив не тільки на словах, а й діями підтверджує це.

Завантажити альбом (mp3 320 + обкладинка): http://yadi.sk/d/gPMRMzLSmi6xj

Посилання на альбом:

iTunes: http://itunes.apple.com/album/rehumanization/id1072896325
Google Play: http://play.google.com/store/music/album?id=Bz4to7t32y7ej6fuundqwudkv5q
Bandcamp: http://madessence.bandcamp.com/album/rehumanization
SoundCloud: http://soundcloud.com/madessence/sets/rehumanization


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Rehumanization
Rehumanization
2016
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності