К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Mad Essence - представили «Rehumanization»

14.01.2016 · Новости

7 січня вийшов в світ новий альбом української електронікор-групи Mad Essence — «Rehumanization». Трансгуманістичне тріо і засноване ними творче об'єднання Fatum Squad iз року в рік не втомлюється надихати своїх слухачів якісною експериментальною/гібридною музикою, і даний реліз, практично балансуючий на стику двох музичних епох, не є винятком.

Альбом ввібрав в себе багаторічний досвід роботи вільнодумних мультиінструменталістів у самих різних музичних жанрах, і в підсумку вийшов сучасний, агресивний, претензійний матеріал. Прогресивний метал, пост-хардкор і репкор тут дивовижним чином поєднуються із трепом і нейрохопом, а теми, яких торкається група, є якщо не забороненими, то вельми незручними для багатьох. До слова, варто відзначити, що в записі взяв участь Вішал Сінгх iз фьюжн-метал проекту Amogh Symphony.

«Нам потрібна тотальна регуманізація» — один iз теглайнів альбому. Цивілізація котиться до біса, але вже виросло не одне покоління, здатне жити інакше. Такий основний меседж даного альбому, до релізу якого Mad Essence розмістили міні-маніфест відразу на трьох мовах на своєму офіційному сайті. І, мабуть, даний колектив не тільки на словах, а й діями підтверджує це.

Завантажити альбом (mp3 320 + обкладинка): http://yadi.sk/d/gPMRMzLSmi6xj

Посилання на альбом:

iTunes: http://itunes.apple.com/album/rehumanization/id1072896325
Google Play: http://play.google.com/store/music/album?id=Bz4to7t32y7ej6fuundqwudkv5q
Bandcamp: http://madessence.bandcamp.com/album/rehumanization
SoundCloud: http://soundcloud.com/madessence/sets/rehumanization


 
ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Rehumanization
Rehumanization
2016
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан