Підбірка синглів #4

23.12.2015 · Новини

Postsense та Лаури Марті - Existence

Проект  Postsense спільно з українсько-вірменською джазовою співачкою Лаурою Марті випустили спільний сингл  Existence. Робота над піснею тривала майже рік. У синглі Existence  музиканти експериментують зі стилем танго. Пристрасні мотиви танго вдало сплелись з колоритним вокалом Лаури Марті і дещо тріп-хоповими ритмами. Робота над піснею насамперед цікава форматом, адже до проекту Postsense долучилося багато відомих музикантів: Віктор Соломін (DomRa), Орест Криса (Black Maloka), Євген Машковцев, Денис Карачевцев (Shopping Hour, PianoБой).

Зведення та мастеринг композиції зробив відомий саунд-продюсер Сергій Knob Любінський на студії Revet sound.

Слова і музика належать лідеру проекту Postsense Євгену Павлюковському. Незабаром з'явиться відео на пісню.

Слухати на SoundCloud або YouTube

DVOE - Before The Morning Light

Артем Угодников, DVOE: «Мне нравилось работать над созданием этой песни. Все происходило постепенно и правильно, как я думаю. В итоге она получилась достаточно длинной. Просто нам не хотелось останавливаться.»

Ольга Диброва, DVOE: «У меня бывает так, что хочется ненадолго отключить мозг и просто танцевать. Танцевать о том, что трудности преодолимы и что в жизни много волшебства и радости. Именно о таком ощущении эта песня.»

Слушать на SoundCloud
Смотреть на YouTube

Асса - Дождем

Украинская рок-группа «АССА» представила новый трек – песню «Дождем». В начале осени эта композиция стала одним из победителей конкурса «Полювання на пісню», который проводила студия звукозаписи «Кофеин». Именно мастерская-студия «Кофеин» и занималась продюсированием, аранжировкой, записью и сведением трека.

Автор слов и музыки песни «Дождем» – солистка группы «АССА» Татьяна Власова.
– Несмотря на то, что песня была написана в яркий солнечный день, она является, пожалуй, наиболее осенней из всех наших композиций, – говорит Татьяна Власова. – Или уже осенне-зимней, ведь зима в этом году немного задерживается. Эта песня – настоящая маленькая история, которая разворачивается под прохладным осенним дождем. Очень благодарна всем, кто работал над треком, за то, что они сделали песню еще более атмосферной.

Слушать на SoundCloud

Бумбокс - Люди

Вперше зіграна  під час туру  гурту по Канаді та США, пісня  розійшлась Інтернетом  у вигляді концертного бутлега, а зараз настав час офіційної прем’єри - сімнадцятого і двадцять другого грудня, з інтервалом у п’ять днів, Музика для Мас та Enjoy  Records презентують аудіо та відео на пісню «Люди».

Пісня «Люди» записана на студії «Бобіна» під керівництвом Дмитра «Боба» Хомулко. Це перша пісня Бумбокса, в якій група грає в новому складі - до знайомої всім «п’ятірки» додалися клавіші Павла Литвиненко, талановитого піаніста, який приєднався до групи близько року тому.

 «Люди» - третя пісня з майбутнього  максі-синглу, що вийде в березні 2016, до якого також увійдуть раніше опубліковані «Выход» та «Злива».  Андрій Хливнюк говорить, що в пісні є щось від Антона Павловича Чехова, натякаючи, звичайно, не тільки на приспів...

Слухати на SoundCloud

Арсен Мірзоян - Паперовий сніг

Композиція «Паперовій сніг» стала головним треком в однойменному альбомі. Пісня вже отримала позитивну реакцію глядачів. Під час першої частини всеукраїнського туру слова композиції «Паперовий сніг» шанувальники підспівували, щойно їх почувши.

«Кажуть «папір стерпить усе»… всі зім’яті в сніжку аркуші - невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів, - каже Арсен Мірзоян. - Я ще пригадую сніжинки, які вирізали дітьми з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але дітям, яка цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих завжди нудний. Пісня «Паперовий сніг» несе в собі цю різницю ставлення дітей і дорослих до якихось життєвих закидів. Дорослі нудні, а можна було б не гаяти час і проводити його весело, а головне разом. Проводьте більше часу зі своїми малими, бажано не за своїмі правилами».

Слухати на SoundCloud

Mind Shredder - For Whom the Bell Talls

Одесситы Mind Shredder, выпустившие этой осенью дебютный альбом на лейблах ІншаМузика/Moon Records, опубликовали новый сингл - кавер-верси.песни Metallica - For Whom the Bell Talls. Как бы могли звучать легендарные рокеры, если бы играли industrial вы можете услышать здесь:

«Обложка» сингла, как и весь арт группы - работа Александра Гречаника, лидера и вокалиста Mind Shredder.

Данный трек не первый эксперимент команды над нетленками. Ранее Mind Shredder переигрывали Dead or Alive и De/Vision.

Слушать на SoundCloud

 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Підбірка синглів #9
НОВИНИ
Підбірка синглів #9
05.09.2016

Вішій увазі: moe, Димна суміш, BeTwins, #ПісніВійни, Крихітка, Микола Тимощук, ФлайzZzа

Підбірка синглів #8
НОВИНИ
Підбірка синглів #8
06.07.2016

Вішій увазі: ніагАра, BeTwins, Где?, Холодне Сонце, Планета Титанов, Павло Табаков, Тим Талер

Підбірка синглів #7
НОВИНИ
Підбірка синглів #7
10.06.2016

Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан