Гітарист ВВ презентував сольний альбом

13.11.2015 · Новини

Своєю музикою він намагається передати красу простих речей, зафіксувати своє відчуття музики та розкривати по-новому суть відвертих штампів і шаблонів. Євген Рогачевський – відомий український гітарист, який завжди знаходиться в музичному пошуці та не боїться експериментів. Свій творчий шлях починах з інструментального панк-примітивізму, граючи то на гітарі, то на барабанах, аж поки його талант гітариста не запримітив Олег Скрипка. І з 1996 року і по сьогодні Євген Рогачевський грає у складі культового гурту «Воплі Відоплясова».

Але він ніколи не припиняв творити власну музику. І сьогодні 13 листопада презентує альбом «Разом Назавжди» - перша по-справжньому сольна авторська робота Євгена Рогачевського. «Перша спроба написати лірику до власної музики. Тексти вийшли великою мірою особисті - про себе та про своїх. Загалом, альбом про надії на майбутнє та про віру в себе, про кохання», - поділився музикант.

Як розповів музикант, аранжування та записи він робив сам та на базі групи «ВВ». Сам зіграв на гітарах-басгітарах та запрограмував синтезатори. Створити симфонічне звучання допомогли запрошені знайомі друзі музиканти. Зведення матеріалу та мастерінг зробив  саундпродюсер Олександр Садовець на студії  «На хаті рекордс».

Сингл з альбому «Лєна» зовсім скоро можна буде почути на радіостанціях країни.

Альбом уже доступний в ITunes  https://itunes.apple.com/ua/album/razom-nazavzdi/id1052733766

Послухати альбом «Разом Назавжди» - https://soundcloud.com/rogachevskyi/sets


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!