К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гітарист ВВ презентував сольний альбом

13.11.2015 · Новости

Своєю музикою він намагається передати красу простих речей, зафіксувати своє відчуття музики та розкривати по-новому суть відвертих штампів і шаблонів. Євген Рогачевський – відомий український гітарист, який завжди знаходиться в музичному пошуці та не боїться експериментів. Свій творчий шлях починах з інструментального панк-примітивізму, граючи то на гітарі, то на барабанах, аж поки його талант гітариста не запримітив Олег Скрипка. І з 1996 року і по сьогодні Євген Рогачевський грає у складі культового гурту «Воплі Відоплясова».

Але він ніколи не припиняв творити власну музику. І сьогодні 13 листопада презентує альбом «Разом Назавжди» - перша по-справжньому сольна авторська робота Євгена Рогачевського. «Перша спроба написати лірику до власної музики. Тексти вийшли великою мірою особисті - про себе та про своїх. Загалом, альбом про надії на майбутнє та про віру в себе, про кохання», - поділився музикант.

Як розповів музикант, аранжування та записи він робив сам та на базі групи «ВВ». Сам зіграв на гітарах-басгітарах та запрограмував синтезатори. Створити симфонічне звучання допомогли запрошені знайомі друзі музиканти. Зведення матеріалу та мастерінг зробив  саундпродюсер Олександр Садовець на студії  «На хаті рекордс».

Сингл з альбому «Лєна» зовсім скоро можна буде почути на радіостанціях країни.

Альбом уже доступний в ITunes  https://itunes.apple.com/ua/album/razom-nazavzdi/id1052733766

Послухати альбом «Разом Назавжди» - https://soundcloud.com/rogachevskyi/sets


 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан