Підбірка синглів #2

17.10.2015 · Новини

Us - French Summer
Группа Us выпускает четвертый по счету сингл “French Summer”.  Этот теплый и беззаботный трек — последнее признание в любви чудом задержавшемуся лету. 

У “French Summer” есть собственное «солнце» — вокалист из Техаса Джерри Нолан. Джерри — носитель того самого бархатного африканского тембра, который вызывает у слушателя правильные вибрации, заставляет таять и щуриться от удовольствия. На сей раз Джерри подарил треку не только голос, он также является автором текста, и поэтому грувит о солнце и Париже особенно проникновенно. Еще одна изюминка “French Summer” — воркующее французское ретро в исполнении Марьяны Головко. 

Us обещают — “French Summer” станет самой вкусной и действенной пилюлей от осенней депрессии. Ведь лето с нами все же попрощалось…

Слушать на SoundCloud
Слушать на YouTube

PornFish - Fall Apart
Молодая киевская группа PornFish представляет грустную и мелодическую песню Fall Apart. Данная композиция повествуют о чувствах и терзаниях, которых доводилось переживать каждому.

Ребята очень быстро записали данную композицию, но долго не могли определиться с финальной аранжировкой. После определенных  раздумий было решено презентовать именно данную версию, которая как можно лучше подчеркивает стиль группы.

Слушать на SoundCloud

Обсерваторія - Некваплива

Свіжий реліз від гурту Обсерваторія - на згадку про літо і з побажаннями ритмічної легкості. Це третій сингл з майбутного EP киян.

Слухати на SoundCloud

R.A.M.A. - Спомини

Київський гурт R.A.M.A. після тривалої паузи повертається до своїх слухачів з новою роботою - піснею «Спомини». Вона є першим синглом з нового альбому групи, який музиканти планують випустити до кінця цього року.

Слушать на YouTube

НастяЗникає - Час навспак

Перший сингл повного складу НастяЗникає - дві пісні про те, що «вже дорослі» - завжди «ще діти»; про те, як скрабниці спаму бережуть у нас - нас самих; про те, що цей світ був би менш цікавим без наших звуків і слів.

Слухати на SoundCloud

 

ПУБЛІКАЦІЇ
Підбірка синглів #9
НОВИНИ
Підбірка синглів #9
05.09.2016

Вішій увазі: moe, Димна суміш, BeTwins, #ПісніВійни, Крихітка, Микола Тимощук, ФлайzZzа

Підбірка синглів #8
НОВИНИ
Підбірка синглів #8
06.07.2016

Вішій увазі: ніагАра, BeTwins, Где?, Холодне Сонце, Планета Титанов, Павло Табаков, Тим Талер

Підбірка синглів #7
НОВИНИ
Підбірка синглів #7
10.06.2016

Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами