Андрій Середа закликає підтримати українських військових!

23.08.2014 · Новини

Звернення записане після благодійного концерту на підтримку Батальйону «Азов», що пройшов 14 серпня в «Route 66», Київ.

«Майже 400 років українці мріяли про відплату. Сьогодні витривалий час, є люди, які нас підтримують зброєю, але не треба забувати, що цивільного населення в Україні набагато більше. Солдат, який не має підтримки, перетворюється в зомбі. Наша підтримка - духовна підтримка, підтримка музикантів є одним з найкращих варіантів духовної підтримки. Вся Україна підтримує солдатів духом. Солдати повинні знати, що вони ніколи не будуть одні, ми завжди одне суцільне ціле. Ми боремося за Україну, за наших Богів і за наші родини.

Перефразовуючи Шевченка:
І буде мир, і буде мати, і будуть люди на землі.
І жодної паскуди не має бути в Україні!»

А. Середа, «Кому Вниз»


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
ІНТЕРВ'Ю
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
13.09.2007

Шанувальники українського гурту «Кому вниз» вже дуже довго чекають на появу нового альбому. У розмові з «Німецькою хвилею» лідер «Кому вниз» Андрій Середа запевнив, що нині музиканти працюють над новинкою, але й повідомив, що вже незабаром вийде компакт-сингл, серед пісень якого є одна пісня німецькою мовою.

Кому ВниZ – начало начал
ІНТЕРВ'Ю
Кому ВниZ – начало начал
09.07.2007

Эксклюзивное интервью продюсера группы Сергея Степаненко спец. кору рок-газеты «Премьера» (Херсон).

Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
ІНТЕРВ'Ю
Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
18.01.2006

І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
IDEM
IDEM
2345
альбом
слухати
Live !FESTrepublic
Live !FESTrepublic
2018
альбом
слухати · рецензія
4
4
2014
альбом
слухати · рецензія
Ab ovo usque ad mala
Ab ovo usque ad mala
2007
альбом
слухати
Марш артилеріїКЛІП
Марш артилерії · 2022
18 тис. переглядів
Нестор (присвячено Азову)LIVE
Tustanen pskademaКЛІП
Tustanen pskadema · 2021
22 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів