Рок з молоком #82. Десь Там

08.09.2014 · Інтерв'ю

Київський альтернативний гурт Десь Там існує на музичній сцені не так давно, але за цей час уже встиг «засвітитися» на різних майданчиках з різними відомими українськими рок-гуртами. Музика групи змушує задуматися, їх вокаліст Артур Чумаченко особливу увагу приділяє філософії. Тому, слухаючи Десь Там будьте певні – байдужими до їх творчості ви не лишитесь, і будьте готові змінити деякі погляди на власні переконання. Інтерв’ю з лідером гурту Артуром.

Розкажи про історію створення гурту Десь Там?

Привіт, чесно кажучи дату створення гурту я не пам'ятаю… Приблизно – на початку весни років чотири назад. А історія створення починається з мого перегляду в оголошеннях «шукаю вокаліста». Так я знайшов гурт Танака, в якому я пробув приблизно три репетиції, після чого все заглухло. Через декілька місяців я здзвонився з гітаристом Андрієм Личовим і дізнався, що Танаки вже немає, розпався через сварки, і у хлопців є намір продовжувати грати зі міною. Ось так все і почалося.

А чому із назви було прибрано «сам»?

Перші місяці, чи навіть півроку, ми грали без назви, ми чекали, що назва прийде сама собою, і ось якось ввечері я надіслав повідомлення хлопцям з пропозицією, на яку всі згодилися, дати гурту назву «Десь там сам». Але випадок підказав, що потрібно відмовитись від слова «сам», тому вийшло просто «Десь там». А випадок був простим: в афіші заходу, де ми виступали, просто забули написати це слово «сам»…

З чого привилася твоя любов до рок-музики?

Моя любов до музики проявилась з прослуховування гурту The Beatles, потім я послухав гурт The Rasmus, і ця музика мене «вставила», а коли мій батько приніс мені касету «Best of Deep Purple» - я остаточно підсів. Я з батьком відремонтували електрогітару, яку давно він не використовував, і я почав «бринькати».

Як створюються в Десь Там композиції?

Немає основної схеми, все за правилом «як прийде». Буває пісня народжується в джемі, буває ми сидимо і обираємо гармонію, буває комусь щось прийшло, інший підхопив, третій доробив – і ось ми вже маємо нову пісню.

Ви зараз працюєте над дебютним альбомом. На якій стадії процес?

Залишилось накопичити клавіші і голос, а потім – зведення.

Що можна буде почути на ньому?

Можна буде почути вісім наших пісень, почути, що ми граємо.

Одна з ваших найвідоміших пісень – «Реальність це сон». Ти дійсно так вважаєш? Звідки така… песимістичність?

Я вважаю, що я нічого не знаю, але в цьому щось є. Я б не назвав це песимізмом, я все ж таки оптиміст, але, якщо б ми дійсно дізналися, що це сон, ми б прокинулися, бо все ж, мені здається, що свідомість наша спить, коли я бачу, чим живе світ.

Взагалі, який настрій переважає у ваших піснях? Що спонукає до написання того чи іншого тексту?

Я намагаюсь подати світлий настрій в тексті, щоб було приємно слухати текст, щоб текст гармонійно лягав на ноти. Найчастіше текст я пишу після того, як вигадаємо музику.

Де пишете платівку?

В студії звукозапису «Top Sound».

А назву вже обрали? З чим вона буде асоціюватися?

Вже є, але ще не відомо: це остаточний варіант чи ні. Асоціюватися буде з найкращим у нашому житті…

Як останні події в країні вплинули/вплинуть на вашу творчість?

Останні події всіх зачепили, ми не виняток, ми також переживали і переживаємо за долю нашої країни, також були на барикадах, всіляко підтримували Майдан. В нас є пісня, яка дуже підходить до останніх подій, але ми її ще не записали, вона вийде як сингл, або вже в наступному альбомі.

Особисто твоя думка: як вплинула революція на молоду українську незалежну музику?

Ця революція вплинула на свідомість, а отже з тим – і на подальший ріст українського молодого саунду, вихід з рамок.

Які у вашої групи творчі плани, задумки (окрім альбому) на майбутнє?

В наших планах грати далі, створювати щось нове, отримувати насолоду від того, що ми граємо і тримати віру в краще.

Скажи кілька слів читачам:

Вірте в себе, не забувайте помічати своє щастя, яке завжди поряд, навколо!

Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком  #107. F.A.B.
НОВИНИ
Рок з молоком #107. F.A.B.
27.07.2015

Музиканти чернівецького гурту F.A.B. стверджують, що їх музика орієнтована на клубну публіку. Насправді ж, практика показує, що творчість молодого колективу сприймається однаково добре як в невеликих закладах так і на відкритих майданчиках. Ми поспілкувалися із учасниками F.A.B. про зміну стилю, дебютний альбом, спільну роботу з репером і багато чого іншого

Рок з молоком #49. everyday. com
НОВИНИ
Рок з молоком #49. everyday. com
25.11.2013

Эта группа была образована летом 2007 года под названием Good Morning Revival… За период с 2007 по 2010 г. G.M.R. стали одной из самых ярких панк групп в Кривом Роге, но в связи с последними переменами в составе парни решили сменить направления и название группы на «everyday. сom». И хоть сейчас в творчестве группы небольшая пауза, но это не помешало нам провести интересный разговор с лидером «еveryday. сom», довольно творческой личностью. Виталий Мизерака о жизни, музыке, публике и о многом другом

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії