Музичний марафон протягом курортного сезоную

17.06.2014 · Анонси

З 21 червня по 30 серпня 2014 р. Херсонська область, Голопристанський район, курорт Залізний Порт, берег моря, пляж напроти Луна-Парку (напроти колишнього пансіонату «Золота Нива»), щовечора о 20-00
На сцені, встановленій на самісінькому березі моря, кожен бажаючий зможе заспівати, чи продемонструвати будь-який свій талант!

І все це перед великою кількістю глядачів! Адже все буде відбуватися на пляжі напроти Центральної набережної! (П’ять метрів від неї, фактично на самій набережній, адже глядачі будуть спостерігати концерти прямо з набережної)!

- Будуть проводитися тури «КАРАОКЕ-ЧЕМПІОНАТУ», але можна (і потрібно!)  співати свої пісні! Приносьте  з собою на флешці свої «мінуса»! (Можете і «плюси», якщо бажаєте).

Проект слугує для відбору учасників фестивалів:  «ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ», «ЗІРКОВА ХВИЛЯ», «СПІВУЧИЙ КРАЙ», «СУЗІР’Я БАРДІВ», та ін., фінали яких пройдуть у м. Києві. У теплу пору року (вересень-жовтень, квітень-травень) на відкритих майданчиках (Літня сцена Маріїнського парку, під Аркою Дружби Народів, на Співочому полі і т.д.) і в холодну пору року (листопад – березень) у приміщеннях (Будинок Культури Архітекторів, Будинок Культури «Росток»  та ін..)

- У проекті можуть приймати участь представники будь-яких номінацій, (хіба що, мабуть, окрім танцювальних колективів, адже сцена невелика 6х3 метри), кожен, хто може проявити свій талант. Можуть приймати участь сольні виконавці і колективи, які щоліта приймали участь у різноманітних фестивалях організаторів -  «Чорноморський ФОЛК-ФЕСТ», «ЦИРК НАД МОРЕМ» і т.д.

- Переможці цих своєрідних відбіркових турів отримують не лише дипломи (переможці – від міністерства, призери – від Фестивального центру «BORZENKO records») і приз (переможцю), а і головне – «ЗАПРОШЕННЯ» прийняти участь у фестивалях-конкурсах організаторів, які вони проводять у Києві на великих сценах.

- Можливе проведення (про це буде оголошено додатково) окремого об’єднаного гала-фіналу фестивалів «Зіркова хвиля» і «Ярмарок Талантів». Або у Залізному Порту, або  м. Гола Пристань, Міська набережна Дніпра. 9 серпня 2014 р. Перший блок: о 10-00 – фестиваль «Український кавун», Другий блок о 19-00 – фестиваль «Зіркова хвиля», фінал.

Сторінка проекту  «ЯРМАРОК  ТАЛАНТІВ» - http://vk.com/event69367062
Заявки на участь - Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55   Е-mail:  borzenko_g@i.ua  В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko

Шановні! Не чекайте проведення окремих фестивалів. (Окрім фіналів наших рок-проектів). Вибирайте дату, яка вас влаштовує, пишіть організаторам, вони внесуть вас в «Анонс» виступу на конкретний день, і ви продемонструєте свою творчість перед великою кількістю глядачів. Заодно і на морі відпочинете.

Запрошуємо!  З цього коротенького анонсу все зрозуміло. Не потрібно ні «Положень», ні «Анкет». Анкети будуть на наших великих фестивалях. А це пробний  варіант нового проекту у вигляді «Музичного марафону» на  березі моря. Чому б і ні?!

Слідкуйте за анонсами на сайті організаторів.   Тут інформація буде оновлюватися щоденно – афіші, анонси, перелік учасників, звіти (фото і відео) тих заходів, що відбулися. Все відкрито! Зустрічаймося «А я на морі!» у Залізному Порту, а з переможцями на фіналах у Києві та у Голій Пристані


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Анонс летних фестивалей Херсонщины
АНОНСИ
Анонс летних фестивалей Херсонщины
02.03.2010

Анонс летних фестивалей Open Air на Черноморском побережье Херсонщины в курортах Лазурном и Железный Порт на протяжении курортного сезона 2010 г. которые будет проводить Продюсерский центр Григория Борзенка

Железный Порт - подборка телесюжетов о летних фестивалях
НОВИНИ
Железный Порт - подборка телесюжетов о летних фестивалях
27.12.2009

Лучше один раз увидеть: ссылки телесюжетов о летних фестивалях на Черноморском побережье Херсонщины, в курортном Железном Порту, которые провел в течение лета 2009 года Продюсерский центр Григория Борзенка.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів