К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Музичний марафон протягом курортного сезоную

17.06.2014 · АнонсыМузичний марафон протягом курортного сезоную

З 21 червня по 30 серпня 2014 р. Херсонська область, Голопристанський район, курорт Залізний Порт, берег моря, пляж напроти Луна-Парку (напроти колишнього пансіонату «Золота Нива»), щовечора о 20-00
На сцені, встановленій на самісінькому березі моря, кожен бажаючий зможе заспівати, чи продемонструвати будь-який свій талант!

І все це перед великою кількістю глядачів! Адже все буде відбуватися на пляжі напроти Центральної набережної! (П’ять метрів від неї, фактично на самій набережній, адже глядачі будуть спостерігати концерти прямо з набережної)!

- Будуть проводитися тури «КАРАОКЕ-ЧЕМПІОНАТУ», але можна (і потрібно!)  співати свої пісні! Приносьте  з собою на флешці свої «мінуса»! (Можете і «плюси», якщо бажаєте).

Проект слугує для відбору учасників фестивалів:  «ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ», «ЗІРКОВА ХВИЛЯ», «СПІВУЧИЙ КРАЙ», «СУЗІР’Я БАРДІВ», та ін., фінали яких пройдуть у м. Києві. У теплу пору року (вересень-жовтень, квітень-травень) на відкритих майданчиках (Літня сцена Маріїнського парку, під Аркою Дружби Народів, на Співочому полі і т.д.) і в холодну пору року (листопад – березень) у приміщеннях (Будинок Культури Архітекторів, Будинок Культури «Росток»  та ін..)

- У проекті можуть приймати участь представники будь-яких номінацій, (хіба що, мабуть, окрім танцювальних колективів, адже сцена невелика 6х3 метри), кожен, хто може проявити свій талант. Можуть приймати участь сольні виконавці і колективи, які щоліта приймали участь у різноманітних фестивалях організаторів -  «Чорноморський ФОЛК-ФЕСТ», «ЦИРК НАД МОРЕМ» і т.д.

- Переможці цих своєрідних відбіркових турів отримують не лише дипломи (переможці – від міністерства, призери – від Фестивального центру «BORZENKO records») і приз (переможцю), а і головне – «ЗАПРОШЕННЯ» прийняти участь у фестивалях-конкурсах організаторів, які вони проводять у Києві на великих сценах.

- Можливе проведення (про це буде оголошено додатково) окремого об’єднаного гала-фіналу фестивалів «Зіркова хвиля» і «Ярмарок Талантів». Або у Залізному Порту, або  м. Гола Пристань, Міська набережна Дніпра. 9 серпня 2014 р. Перший блок: о 10-00 – фестиваль «Український кавун», Другий блок о 19-00 – фестиваль «Зіркова хвиля», фінал.

Сторінка проекту  «ЯРМАРОК  ТАЛАНТІВ» - http://vk.com/event69367062
Заявки на участь - Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55   Е-mail:  borzenko_g@i.ua  В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko

Шановні! Не чекайте проведення окремих фестивалів. (Окрім фіналів наших рок-проектів). Вибирайте дату, яка вас влаштовує, пишіть організаторам, вони внесуть вас в «Анонс» виступу на конкретний день, і ви продемонструєте свою творчість перед великою кількістю глядачів. Заодно і на морі відпочинете.

Запрошуємо!  З цього коротенького анонсу все зрозуміло. Не потрібно ні «Положень», ні «Анкет». Анкети будуть на наших великих фестивалях. А це пробний  варіант нового проекту у вигляді «Музичного марафону» на  березі моря. Чому б і ні?!

Слідкуйте за анонсами на сайті організаторів.   Тут інформація буде оновлюватися щоденно – афіші, анонси, перелік учасників, звіти (фото і відео) тих заходів, що відбулися. Все відкрито! Зустрічаймося «А я на морі!» у Залізному Порту, а з переможцями на фіналах у Києві та у Голій Пристані


 
ПУБЛИКАЦИИ
Анонс летних фестивалей Херсонщины
АНОНСЫ
Анонс летних фестивалей Херсонщины
02.03.2010

Анонс летних фестивалей Open Air на Черноморском побережье Херсонщины в курортах Лазурном и Железный Порт на протяжении курортного сезона 2010 г. которые будет проводить Продюсерский центр Григория Борзенка

Железный Порт - подборка телесюжетов о летних фестивалях
НОВОСТИ
Железный Порт - подборка телесюжетов о летних фестивалях
27.12.2009

Лучше один раз увидеть: ссылки телесюжетов о летних фестивалях на Черноморском побережье Херсонщины, в курортном Железном Порту, которые провел в течение лета 2009 года Продюсерский центр Григория Борзенка.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан