Tim Ripper Owens в «Route 66» - звіт

08.11.2013 · Новини

В рамках Metal Knights European Tour 2013, в Києві в ROUTE 66 відбулись виступи трьох груп!                

Загалом було що послухати.

Спочатку на київську сцену вийшли хрестоносці-металісти Crossholder (Угорщина).

Група волохатих дядьків балує слухача мелодійною агресією. Втім, це їх стиль, від якого вони не збираються відмовлятися, оскільки вважають за краще робити те, що у них добре виходить. Загалом, Crossholder порадували щільним гітарним звуком, приємними мелодіями, які поєднуються з гарним чоловічим вокалом, що на виході дає дуже вже бадьоре звучання.

У той час, поки звучить вся ця мелодійна, епічна і досить технічна музика, в бій всіх хрестоносців веде боєць, ім’я якому Nahi Istvan Nachladal (вокаліст Crossholder) . Голос у нього сильний, повинен вам сподобатися. І можливо вся справа в музиці, яка його супроводжує і доповнює, додаючи,  мелодійності, або дещо розм’якшуючи цей суворий потік звуку, вироблений Guzu Janos Gondosch і компанією. Крім своїх чотирьох речей, музиканти виконали також дві кавер-версії на пісні Iron Maiden.

Далі на сцені  Route 66 з’явились швейцарські індастріал-металісти Acidcell.

Acidcell виразно цікаві персонажі на музичній сцені, хоча б тому, що вони намагаються поєднувати в своїй творчості багато різних музичних впливів, від метала, індастріал до жорстокої готики і електро.

Їх альбом Feelin’ Doom зайве тому підтвердження. Платівка, особливо для тих, хто раніше не був знайомий з групою, звучить дуже вже насичено в жанровому плані. Група не відійшла від ідеї різноманіття, тому продовжили дотримуватися свого музичного кредо і на сцені.

Слухати живцем цих хлопців цікаво,- звук на найвищому рівні, соковито, густо, технічно, мелодійно і важко. Музиканти виконали вісім класних речей. Відірвалися всі, без винятку. Особливо дівчата, в них від мурашок на шкірі, тріскалися колготи.

Але основною частиною концерту був виступ Тіма Ріппера Оуенса.

Tim «Ripper» Owens - американський рок-музикант, відомий як учасник Judas Priest , Iced Earth і сольного проекту Інгві Мальмстіна.

Концерт, треба сказати, був багатоочікуваний, оскільки колектив примітний для досить широкого кола любителів року. Не кажучи вже просто про те, що за музичними легендами завжди стежать з особливим інтересом.

- «What’s My Name?» Прокричав Тім .

- «Ripper!» Гримнула публіка. Tim Owens ясно нагадав, чому його прозвали Ріппер, бо його вокалізи дуже і дуже чудові!

Програма була побудована з пісень групи Judas Priest, за винятком двох речей: When the Eagles Cry, групи Iced Earth і Heaven And Hell, групи Black Sabbath. Крім того композиції здебільшого витримані в правильному хеві-метал соусі, що робить це блюдо досить апетитним. Загалом, позитивна енергетика з цієї музики пре в чималій кількості, що досить добре.

Особливо для тих, у кого в голові засіли суїцидальні думки після прослуховування всілякого нетрадиційного метала або рок-музики для обраних. А Tim «Ripper» Owens тут виступає в якості корисної вітамінки, що підвищує тонус і бажання рухатися. У зв’язку з цим звичайний слухач не зіб’ється, якщо почне трясти головою або довбати ногою в підлогу.

У Tim «Ripper» Owens вийшов відмінний виступ, який привносить позитивні емоції у життя середньостатистичного рок-н-рольщика.

Були щільний звук рифів і їх відмінна технічна складова. А океан гітарних соло вже створює ілюзію стрільбища на полі бою, при цьому зазвичай усі ці сольні перестрілки мають яскраву основу, не кажучи вже про бездоганне виконання.

Це over- брутальний , якщо хочете - angry хеві метал, з вельми пристойними впливами трешу. Деякі пісні просто зносять з ніг своєї божевільної важкістю на високих швидкостях. Музика гранично жорстка, всі рифи чітко спрямовані на підйом адреналіну.

Люди слухали і насолоджувалися, від такої яскравої музики всі отримали максимум задоволення .

Традиційно публіка підспівувала хіти Judas Priest 70х-80х. І закінчили вечір спільним співом Heaven And Hell, що з однойменного альбому Black Sabbath (з Ronnie James Dio на вокалі).

За півтори години Тім «Ripper» виклався на всю котушку! Сховавшись в гримерці, він ще довго приходив до тями.

Але публіка терпляче дочекалася героя вечора. Автографи та спільні фото отримали всі бажаючі.

Setlist:
1.   Machine Man
2.   The Ripper
3.   Painkiller
4.   Bloodstained
5.   The Green Manalishi (With The Two-Pronged Crown)
6.   When The Eagles Cry
7.   Hell Bent For Leather
8.   Burn In Hell
9.   Grinder
10. Living After Midnight
11. One On One
12. Electric Eye
13. Breaking The Law
14. Heaven And Hell

Руслан Мелещенко

Більше фото і відео тут: http://rock.kiev.ua/article/2013/209/

© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Tim Ripper Owens в «Route 66»
ФОТО
Tim Ripper Owens в «Route 66»
03.11.2013

31 жовтня 2013 о 20:00 в залі «Route 66», відбувся концерт за участю Тіма Ріппера Оуенса (Tim Ripper Owens). Також, в якості розігріву виступили Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

Tim Ripper Owens завітає до Києва
АНОНСИ
Tim Ripper Owens завітає до Києва
05.09.2013

31 жовтня 2013 о 20:00 в залі «Route 66», відбудеться концерт за участю Тіма Ріппера Оуенса (Tim Ripper Owens). Також, в якості розігріву виступлять Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!