Tim Ripper Owens завітає до Києва

05.09.2013 · Анонси

31 жовтня 2013 о 20:00 в залі «Route 66», відбудеться концерт за участю Тіма Ріппера Оуенса (Tim Ripper Owens). Також, в якості розігріву виступлять Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина).

Історія Тіма Ріппера була красивою і безхмарною: він потрапив до групи своєї мрії, щоб змінити в ній свого кумира. Це було 17 років тому...

Починав Тім Оуенс у місті Акрон (штат Огайо, США) в маловідомих групах Brainicide і Winter’s Bane. Пізніше був солістом British Steel - групи, що грає кавери Judas Priest.

Оуенс володів потужним широким вокальним діапазоном, а також хорошими знаннями репертуару Judas Priest.

Коли дві подруги барабанщика Judas Priest Скотта Тревіса побачили виступ Оуенса, то були настільки вражені, що тут же зв’язалися з Тревісом.

Вокаліст Judas Priest, Роб Хелфорд пішов за кілька років до того і зайнявся сольною кар’єрою, і тепер група шукала йому заміну. Оуенс вилетів до Англії, пройшов прослуховування і фактично за одну ніч з вокаліста триб’ют-групи перетворився на фронтмена тієї самої команди, яку він обожнював - однієї з найбільш шанованих груп в історії металу.

Ця подія стала великою несподіванкою для всіх. Немає іншого такого вокаліста в історії Heavy Metal, якому довелося зайняти таке круте місце, як це зробив Ripper Owens, замінюючи  Rob’а Halford’а в Judas Priest. Halford був металевим Богом, а Owens був невідомим співаком. Саме в Judas Priest Тім Оуенс почав використовувати псевдонім «Ripper», узятий від назви пісні групи: «The Ripper» (у ній співається про Джека-Різника).

Про дивовижні повороти у долі музиканта дізналися і в Голлівуді. І його популярність ще більш виросла, коли був знятий фільм «Рок-зірка», який був знятий за мотивами кар’єри Ріппера. Хоча загальний сюжет фільму відповідає реальним подіям, Judas Priest від фільму відхрестилися, після того як вони були позбавлені свободи творчості у створенні сценарію тощо.

Незважаючи на численні чутки, що Хелфорд возз’єднається з Judas Priest, Оуенс записав з героями дитинства два студійних альбома, а також два концертні альбома і DVD-реліз.

Judas Priest возз’єдналися з Робом Хелфордом в 2003 році.

Тім Ріппер почав співпрацю з Iced Earth (2003-2007), записав два студійних альбома. Далі приділив увагу двом сольним проектам Beyond Fear ; Tim «Ripper» Owens (по одному студійному альбому). Паралельно з роботою в своїй групі, Ріппер вступив до складу сольного проекту гітариста Yngwie Malmsteen’а (2008-2012), записав два студійних альбома. Крім того Він регулярно гастролює з такими групами, як HAIL! і Charred Walls of the Damned (обидва проекти - супергрупи)? Dio Disciples тощо. Учасник нових частин метал-опер Avantasia і Soulspell ...

Бурхлива кар’єра, протягом якої його двічі замінювали людьми, яким він приходив на зміну, що є у своєму роді унікальним досягненням. 

Тім «Ripper» Owens, без сумніву, є одним з найсильніших метал-вокалістів останні сімнадцять років.

Руслан Мелещенко


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Tim Ripper Owens в «Route 66» - звіт
НОВИНИ
Tim Ripper Owens в «Route 66» - звіт
08.11.2013

Tim «Ripper» Owens - американський рок-музикант, відомий як учасник Judas Priest , Iced Earth і сольного проекту Інгві Мальмстіна. Концерт, треба сказати, був багатоочікуваний, оскільки колектив примітний для досить широкого кола любителів року. Не кажучи вже просто про те, що за музичними легендами завжди стежать з особливим інтересом

Tim Ripper Owens в «Route 66»
ФОТО
Tim Ripper Owens в «Route 66»
03.11.2013

31 жовтня 2013 о 20:00 в залі «Route 66», відбувся концерт за участю Тіма Ріппера Оуенса (Tim Ripper Owens). Також, в якості розігріву виступили Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі