Uлія Лорd - 8 секунд

31.12.2012 · Довідка

Особисто я не очікував від Юлії Лорд такого вдалого творчого повернення! А що, по суті найяскравіше співачка «світилася» ще на початку 2000-х на альбомах Скрябіна. Щоправда, у 2008-му вийшли два сингли «Танцюй! Ромео!» та «Бонні і Клайд» - і не більше. І ось – на тобі! В грудні цього річ вийшов ПЕРШИЙ повноцінний сольний альбом Юлії Лорд! І вийшов, як я вже казав, вдалим, оригінальним, самобутнім.

Платівку «8 секунд» видано рекорд лейблом Lavina Music. Можливо, час для виходу альбому було обрано не випадково – спеціально під новорічні свята?.. Бо ж пісні, зроблені в стилі якісного сінті-попа навіюють відчуття свята. Внутрішнього свята. Вони не несуть негативу та агресії. 

Слухача з перших же акордів м’яко накриває теплою ковдрою, по-доброму набитою  цукровою ватою і любов’ю (та що там таїти – сексом!) Відкриває, до речі, платівку якраз трек «8 секунд». Досить класний старт. Далі йде не менш пристрасна «Тіло» («Якщо Бог є любов, твоє тіло – молитва»)

Платівка «8 секунд» - одна з найкращих робіт в 2012 році в нашій країні. Можливо, це тому, що не багато трапляється оригінальних ідей в виборі музичних стилів серед сучасних вітчизняних музикантів… Тобто, навіть, якщо гурт грає цікаву музику, він обов’язково якогось біса намагається «косити» під західні гурти, які себе вже реалізували чи засвітили. Юлія Лорд же поєднала, відверто кажучи, не надто популярний у нас альтернативний сінті-поп з українськими текстами, душею. Чесно, я чув лише один альбом в подібному стилі – «Радіо Любов» Скрябіна. Слід відзначити і вокал співачки. Він не те щоби надто академічний, але, принаймні, вирізняється з-поміж десятків (сотень?) інших голосів і манер багатьох сучасних співачок. 

Відзначаємо і аранжування. Таку концентрацію красивих мелодій не часто зустрінеш на одному номерному альбомі. Треки «Мелодія Світла», «Тіло», «Ліки» та ін.. досить гарні, щоб заслуговувати, аби повертатися до них знову і знову. Вони просто змушують слухати весь альбом, що вінчається «Втомленими ріками», до кінця на одному диханні.

Стосовно ж якості запису, то тут лише пряма мова: «Після тривалих пошуків, стало зрозуміло з ким мені вдасться зробити гарний музичний одяг для нового матеріалу. Записували альбом з одним із найкращих київських саунд-продюсерів – Олегом Яшніком. Відбувалося це в резиденції звуку Stasrecords в Москві. Останнім часом тут втілюють свої задуми Луї Франк, Дмитро Шуров Pianoboy, Бозон Хікса Юри Хусточки, Юрій Усачьов. Також друзями студії є група Бі-2. Це особливе місце. Студія відрізняється тим, що це атмосферний простір для створення музики. Мастеринг альбому робив американський саунд-продюсер Scott Llamas на своїй студії в Каліфорнії» – розповідає Юлія Лорд.

Що ще? Варто очікувати потужний гітарний саунд та сучасне електро, які створюють особливу атмосферу на альбомі та концертах Uлії Лорd.

Ознайомитися з піснями платівки можна на офіційному сайті гурту: http://ulialord.com

Трек-ліст:
01. 8 Секунд
02. Тіло
03. Радіо Джульєтта/Білим Снігом
04. Бути Злою
05. Ліки
06. Мелодія Світла
07. Любиш–Знаю
08. Танцюй! Ромео!
09. Вхідний Пароль
10. Сяєш
11. Вміти Не Забувати
12. Скажи
13. Ти Можеш Торкнутись Мене Язиком
14. Втомлені Ріки
 
Uлія Лорd
8 секунд
2012
Lavina Music
Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
НОВИНИ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
14.04.2016

Для молоді: Юлія Лорд в кінці 90-х була доволі відома виконавиця, та і зараз, меломани зі стажем не перестають слідкувати за її творчістю. Тож, не обійдіть увагою нове відзняте довгим кадром відео на пісню «Літаю»

Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
НОВИНИ
Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
07.11.2013

Музыканты играют, публика отрывается, девушка в процессе раздевается. Все это под светомузыку и стробоскопчики. Youtube достаточно оперативно наложил на видео «ограничение по возрасту»

Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
ІНТЕРВ'Ю
Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
14.11.2012

1 грудня Uлія Лорd представить студійну роботу – альбом «8 секунд». До презентації нового матеріалу співачка йшла кілька років, і каже, що інтервал між дебютним міні-альбомом «Танець Душ» і повноцінним диском є атиповим, але виправданим. Про нове звучання, атмосферний музичний простір, пошуки нових мелодій та багато іншого читайте в цьому невеликому, але змістовному інтерв’ю

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів