Гурт «Аритмія» з новим альбомом «Голе інтерв’ю»

19.12.2012 · Новини

Нещодавно відомий Сумський гурт «Аритмія» презентували свій дебютний альбом «Голе інтерв’ю», до якого ввійшло 13 україномовних треків, один з яких був записаний у співпраці з DJ Faust (з гурту Роллікс). Цей трек має назву «На другому поверсі» і заслуговує вашої уваги, відрізняючись оригінальністю звучання аранжировок музикантів гурту з запальними бітами DJ Faustа. Декілька вже відомих слухачам треків «Сумую», «Ніхто», були перезаписані з новими аранжировками, які, як сподіваються музиканти прийшлися по смаку відданим шанувальникам гурту. 

Альбом «Голе інтерв’ю» поєднує в собі дві, здавалося б на перший погляд непоєднуваних частини: форматна – поп-рок, та не форматна - альтернативний рок, тому розрахований на широку аудиторію слухачів. Слід зазначити, що альбом вміщує велику кількість ліричних композицій, тексти до яких написані вокалістом Олександром.

На цю подію довго чекали усі прихильники гурту. Презентація і афтографсессія відбулася 17 листопада в місті Сумиарт – кафе «Underground», всі бажаючі мали змогу придбати альбом, поспілкуватися з хлопцями та насолодитися їх живим виступом. Особливість Аритмії полягає в тому, що одним вони подобаються, інших дратують, але точно мало кого залишають байдужими. Незабаром хлопці планують відзняти дебютне відео на одну із композицій альбому.

Гурт «Аритмія» дякує за співпрацю і допомогу з записом альбому Маркарову Євгенію та Євгенію Музичуку (гурт "Jim Jams").

Наші серця б’ються з вашими серцями в уніссон! Чекаємо з нетерпінням зустрічей на концертах, слухайте лише якісну музику.

Прес-служба групи


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Голе інтерв'ю
Голе інтерв'ю
2012
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі