К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гурт «Аритмія» з новим альбомом «Голе інтерв’ю»

19.12.2012 · НовостиГурт «Аритмія» з новим альбомом «Голе інтерв’ю»

Нещодавно відомий Сумський гурт «Аритмія» презентували свій дебютний альбом «Голе інтерв’ю», до якого ввійшло 13 україномовних треків, один з яких був записаний у співпраці з DJ Faust (з гурту Роллікс). Цей трек має назву «На другому поверсі» і заслуговує вашої уваги, відрізняючись оригінальністю звучання аранжировок музикантів гурту з запальними бітами DJ Faustа. Декілька вже відомих слухачам треків «Сумую», «Ніхто», були перезаписані з новими аранжировками, які, як сподіваються музиканти прийшлися по смаку відданим шанувальникам гурту. 

Альбом «Голе інтерв’ю» поєднує в собі дві, здавалося б на перший погляд непоєднуваних частини: форматна – поп-рок, та не форматна - альтернативний рок, тому розрахований на широку аудиторію слухачів. Слід зазначити, що альбом вміщує велику кількість ліричних композицій, тексти до яких написані вокалістом Олександром.

На цю подію довго чекали усі прихильники гурту. Презентація і афтографсессія відбулася 17 листопада в місті Сумиарт – кафе «Underground», всі бажаючі мали змогу придбати альбом, поспілкуватися з хлопцями та насолодитися їх живим виступом. Особливість Аритмії полягає в тому, що одним вони подобаються, інших дратують, але точно мало кого залишають байдужими. Незабаром хлопці планують відзняти дебютне відео на одну із композицій альбому.

Гурт «Аритмія» дякує за співпрацю і допомогу з записом альбому Маркарову Євгенію та Євгенію Музичуку (гурт "Jim Jams").

Наші серця б’ються з вашими серцями в уніссон! Чекаємо з нетерпінням зустрічей на концертах, слухайте лише якісну музику.

Прес-служба групи


 
ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Голе інтерв'ю
Голе інтерв'ю
2012
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности