Рок з молоком #20. Орандж

07.07.2012 · Інтерв'ю

В ювілейній рубриці – тернопільські Radiohead. Саме так можна назвати цей молодий та цікавий гурт, про творчість якого розповів лідер Андж. А ще він розказав про плани колективу, про те, чи можна заробити музикою молодим музикантам, і про те, хто такі Plastic Drops.

Думаю, не лише мене цікавить, звідки взялися Орандж. Отож, з чого все почалося?

Початок звичайний і занудний – репетиції в гаражах, домашні записи, фестиваль «Червона Рута» –  стандартний набір. В Тернополі тяжко не бути музикантом.

Що це за музика «пейзаж-рок», про яку написано у ваших профайлах?

Колись ми вигадали цей термін, щоб точніше відображати характер нашої музики (ми її тоді чомусь вирішили ускладнити)… Але тепер «Орандж» – це звичайний поп-рок гурт, а для експериментів ми створили сайд-проект Plastic Drops – це мат-рок, пост-рок… ну і пейзаж-рок хай буде:)

Ви приймаєте участь в різноманітних благодійних акціях. Які у вашому послужному списку були найцікавішими, і в яких би прийняли участь? Тобто, які проблеми суспільства вас найбільше хвилюють, зачіпають за живе?

Раніше ми брали участь в благодійних акціях, але вже «зав’язали». Насправді, гурти виступають на благодійних концертах тільки щоб «засвітитись» на ТБ або в пресі. Ми вирішили більше нікого не обманювати і грати тільки за гроші.

Можете поділитися якимись цікавими фактами про Орандж?

Найцікавіше в «Орандж» – це «Plastic Drops».

Відомо, що ви працюєте над дебютним альбомом. Як проходить процес? Може, поділитесь таємницями?

На те вони й таємниці, щоб ними не ділитись:) Над альбомом будемо працювати осінню, а зараз записуємо треки для Plastic Drops – в вересні також буде альбомчик.

А ще, знаю, планували другий кліп. З ним як справи? Яку пісню обрали?

Все осінню…

Що вас найбільше приваблює у творчому процесі?

Втеча від реальності – це своєрідний наркотик, деколи навіть краще – записана пісня (навіть робочий варіант) суттєво підвищує самооцінку. На відміну від ночі в барі.

Відверто скажемо, україномовного (при цьому якісного) інді в країні не дуже багато. Ви не думали, що ризикуєте, граючи таку музику? Не думали, що вас… не зрозуміють?

Мене і так не розуміють, так і не навчився чітко виспівувати слова… Насправді, ніхто і не думав комусь догоджати – смішно думати, що можна подобатись всім підряд. В мене є кілька заготовок англійською, але це не те – я все-таки українською думаю, мені так зручніше.

Взагалі, вам вдається музикою заробляти, наприклад, хоч на запис нових треків?

Ха-ха-ха! Де це ти про таке чув? Ні, на музику ми в основному витрачаємо гроші.

Хто із закордонних та наших виконавців вам до вподоби?

Люблю Radiohead, PJ Harvey, Gorillaz, The Strokes…

Хто надихнув займатися музикою?

Не пам’ятаю конкретного моменту, щоб хтось надихнув цим зайнятись – просто хотілось стати популярним серед дівчат:)

Як ви відноситеся до поезії? Не було думок, щоб зробити якісь спільні проекти, наприклад, з поетами?

Було б дуже цікаво насправді, просто або я не дуже розуміюсь в поезії, або з нашими «поетами» явно щось не те (мабуть і те, і інше). Але ми завжди відкриті для цікавої співпраці.

Чим будете займатися влітку/восени?

Записувати! Записувати! Записувати!

І кілька слів-побажань читачам:

Вимкніть комп’ютер і йдіть гуляти.

Автор:
© Рок.Київ

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності