Крапка - «Живий» альбом

10.08.2011 · Новини

У своїй першій студійній повноцінній роботі гурт прагнув відкрити глядачеві якомога повніше, що ж таке стиль етно-хоп, та показати, що український фольк не тільки не перетворився на шароварщину та всілякі «несегаляводу», але він прогресує та має великі амбіції та перспективи.

Назву «Живий» було обрано невипадково. Кожна пісня на платівці по-своєму жива, і в процесі запису набувала власного звучання та енергетики. А відтак вся робота була дуже живою. Чи вийшло все це живо судити лише слухачеві.

До альбому «Живий» увійшло 13 пісень:

1. Супергерої (за участі саксофону Олександра Баєва, вокаліста гурту HELL:ON)
2. Небо
3. М’ята – рута (за участі Альони Сухарь, бандуристки Капели бандуристів КПІ та гурту «Своєрідне коло» та Дмитра Дегтяра, гітариста урту Unaby)
4. Люди – машини
5. Святий Патрік
6. Повстанці
7. Полум’я
8. Антиалкогольна (за участі Олександра Баєва)
9. Адепти TV
10. Останній характерник (саунд-трек однойменного короткометражного фільму)
11. Ходить гарбуз по городу
12. Колискова (за участі Альони Сухарь)
13. Я – Українеці

Під час запису використано інструменти: 6 та 12-струнні гітари, губну гармоніку, дарбуку, джембе, бандуру, саксофон, шейк ери, маракаи, снейр, райд, козу-дуду, окарини, пан-флейту, сопілки, дримби, атмосферний синт, електро-гітару.

Запис та зведення було здійснено в Запоріжжі Дмитром Дігтярем на студії «Мьюзік бенд». Це була принципова позиція та переконання гурту – видати платівку, яка б від початку і до кінця була саме запорізькою. Навіть дизайн обкладинки розробив запорізький фотохудожник Євген Саричев.

Відтак «ЖИВИЙ» являє собою деякий, абсолютно незначний, але, ми впевнені, важливий лакмус культурного етно-простору міста, де не тільки заводи, Хортиця і пороги Дніпра, а ще й неабияка музична культура.

Прес-служба гурту «Крапка»


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #5. Крапка
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #5. Крапка
12.08.2011

«Крапка» – це живе поєднання року та етно-хопу. Лиш за декілька років музичної діяльності на андеграундній сцені гурт «Крапка» вже встигли полюбитись публіці не лише їх рідного Запоріжжя, а й з з інших українських міст

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
наРоду
наРоду
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії