У своїй першій студійній повноцінній роботі гурт прагнув відкрити глядачеві якомога повніше, що ж таке стиль етно-хоп, та показати, що український фольк не тільки не перетворився на шароварщину та всілякі «несегаляводу», але він прогресує та має великі амбіції та перспективи.
Назву «Живий» було обрано невипадково. Кожна пісня на платівці по-своєму жива, і в процесі запису набувала власного звучання та енергетики. А відтак вся робота була дуже живою. Чи вийшло все це живо судити лише слухачеві.
До альбому «Живий» увійшло 13 пісень:
Під час запису використано інструменти: 6 та 12-струнні гітари, губну гармоніку, дарбуку, джембе, бандуру, саксофон, шейк ери, маракаи, снейр, райд, козу-дуду, окарини, пан-флейту, сопілки, дримби, атмосферний синт, електро-гітару.
Запис та зведення було здійснено в Запоріжжі Дмитром Дігтярем на студії «Мьюзік бенд». Це була принципова позиція та переконання гурту – видати платівку, яка б від початку і до кінця була саме запорізькою. Навіть дизайн обкладинки розробив запорізький фотохудожник Євген Саричев.
Відтак «ЖИВИЙ» являє собою деякий, абсолютно незначний, але, ми впевнені, важливий лакмус культурного етно-простору міста, де не тільки заводи, Хортиця і пороги Дніпра, а ще й неабияка музична культура.
Прес-служба гурту «Крапка»
«Крапка» – це живе поєднання року та етно-хопу. Лиш за декілька років музичної діяльності на андеграундній сцені гурт «Крапка» вже встигли полюбитись публіці не лише їх рідного Запоріжжя, а й з з інших українських міст
«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії