Нарешті зірки: Dream Theater завітають до Києва 14 липня

18.06.2011 · Анонси

Оце я називаю «нормальним сейшеном». Майбутній концерт буде одним з надзвичайно нечисленних шоу справді популярних нині музикантів. Тобто до нас везуть не n-й склад Smokie чи Slade, а самих королів прогресив-металу Dream Theater, що незмінно посідають трон жанру після того, як ним поступились Queensryche, втративши натхнення у 1996-му році.

Щоправда, після того, як минулого вересня від них приголомшливо пішов засновник гурту – драмер Майк Портной, що, напевно, має українське коріння, склад Dream Theater не назвеш «золотим». Та навіть з Майком деякі фанати вважали, що класичний театр снів закінчився з уходом із команди Кевіна Мура ще у середині 90-х. Та менше з тим. Нині, після піврічного процесу абсолютно таємного пошуку нового барабанщика, театрали нарешті оприлюднили того, хто замінив Портного. Ним став доволі відомий роботами в Annihilator, Extreme і в групі Стіва Вая Майк Манджині, що також грав на сольниках Джеймса ЛаБрі. Ба більше, рекрут вже встиг записати з Dream Theater новий альбом «A Dramatic Turn Of Events», вихід якого анонсовано на 12 вересня.

Втім, я таки трохи кривлю душею, коли називаю гурт безперечними королями прогресив-металу. За великим рахунком, останній, насправді великий альбом («Scenes Fron A Memory») Dream Theater випустили ще у 1999 році. З тих пір вони просто зав'язли в самоповторах, відчувається очевидний брак ідей. Вірогідно, саме це і призвело до того, що Портной залишив своє ж дітище. Щоправда, він пропонував чувакам компромісний варіант: піти на канікули і «нагуляти» нормальне натхнення, але решта театралів, вирішили, що в них і так все ок і пропозицію Майка відхилили, побажавши йому всього найкращого у самостійному музичному плаванні.

З іншого боку, не можна казати, що всі 5 студійних дисків Draem Theater були абсолютною лажею. Ні, на кожному з них було 1-2 чудові речі, але ж погодьтесь: для гурту такого рівня, це якось непристойно. При цьому, захмарна віртуозність нікуди не ділась і театрали щоразу демонстрували володіння інструментами найвищого ґатунку. Ну і, власне, шоу Dream Theater незмінно були чудовими. Коротше кажучи, в якому б моральному стані не були зараз музиканти – все ж гадаю, що нова кров надала їм ентузіазму – в будь-якому разі їхній візит до Києва є подією екстраординарною.

До речі, щойно агенція ANI Media Centre повідомила, що концерт Dream Theater перенесли з 13 на 14 липня. Майданчик лишився тим самим – столичний Палац спорту, квитки теж міняти не потрібно. Просто будьте уважні і не приходьте зарано.

14 липня
Dream Theater
Палац Спорту
Початок: 19:00
Квитки: 250-650 грн.

Текст - Дмитро Антонюк

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан