К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Нарешті зірки: Dream Theater завітають до Києва 14 липня

18.06.2011 · АнонсыНарешті зірки: Dream Theater  завітають до Києва 14 липня

Оце я називаю «нормальним сейшеном». Майбутній концерт буде одним з надзвичайно нечисленних шоу справді популярних нині музикантів. Тобто до нас везуть не n-й склад Smokie чи Slade, а самих королів прогресив-металу Dream Theater, що незмінно посідають трон жанру після того, як ним поступились Queensryche, втративши натхнення у 1996-му році.

Щоправда, після того, як минулого вересня від них приголомшливо пішов засновник гурту – драмер Майк Портной, що, напевно, має українське коріння, склад Dream Theater не назвеш «золотим». Та навіть з Майком деякі фанати вважали, що класичний театр снів закінчився з уходом із команди Кевіна Мура ще у середині 90-х. Та менше з тим. Нині, після піврічного процесу абсолютно таємного пошуку нового барабанщика, театрали нарешті оприлюднили того, хто замінив Портного. Ним став доволі відомий роботами в Annihilator, Extreme і в групі Стіва Вая Майк Манджині, що також грав на сольниках Джеймса ЛаБрі. Ба більше, рекрут вже встиг записати з Dream Theater новий альбом «A Dramatic Turn Of Events», вихід якого анонсовано на 12 вересня.

Втім, я таки трохи кривлю душею, коли називаю гурт безперечними королями прогресив-металу. За великим рахунком, останній, насправді великий альбом («Scenes Fron A Memory») Dream Theater випустили ще у 1999 році. З тих пір вони просто зав'язли в самоповторах, відчувається очевидний брак ідей. Вірогідно, саме це і призвело до того, що Портной залишив своє ж дітище. Щоправда, він пропонував чувакам компромісний варіант: піти на канікули і «нагуляти» нормальне натхнення, але решта театралів, вирішили, що в них і так все ок і пропозицію Майка відхилили, побажавши йому всього найкращого у самостійному музичному плаванні.

З іншого боку, не можна казати, що всі 5 студійних дисків Draem Theater були абсолютною лажею. Ні, на кожному з них було 1-2 чудові речі, але ж погодьтесь: для гурту такого рівня, це якось непристойно. При цьому, захмарна віртуозність нікуди не ділась і театрали щоразу демонстрували володіння інструментами найвищого ґатунку. Ну і, власне, шоу Dream Theater незмінно були чудовими. Коротше кажучи, в якому б моральному стані не були зараз музиканти – все ж гадаю, що нова кров надала їм ентузіазму – в будь-якому разі їхній візит до Києва є подією екстраординарною.

До речі, щойно агенція ANI Media Centre повідомила, що концерт Dream Theater перенесли з 13 на 14 липня. Майданчик лишився тим самим – столичний Палац спорту, квитки теж міняти не потрібно. Просто будьте уважні і не приходьте зарано.

14 липня
Dream Theater
Палац Спорту
Початок: 19:00
Квитки: 250-650 грн.

Текст - Дмитро Антонюк

 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов