вКонтактні П'ятиновини #2-2

27.05.2011 · Новини

Згідно даних розвідки, 17го та 18го червня відбудеться відкриття літнього майданчика клубу Ленін. У відкритті прийматимуть участь відомі команди Conquest, Біла Вежа, Marvel, Троя, Synopsis, та інші. Квитки від 30 до 60 гривень. Лайн-ап цікавий, є сенс відвідати захід. Детальніше тут.

Гурт Flying за особистими обставинами покинули вокаліст Віктор «Carcass» Озолін та басист Миколай Пахарюк. Останне концертне відео за їх участі можна переглянути за цим посиланням. Гурт продовжує своє існування і наразі шукає заміну. Важко уявити Flying без пана Озоліна, це ніби з Metallica Джеймс Хетфілд пішов. Проте, все що не відбувається - все на краще.

«Друзья! Спешим объявить об открытии второго сезона нашего фирменного конкурса Skyline Great Challenge. Пройдет он этим летом, в клубе «Ленин». - така новина знайшлась на сторінці Skyline Promotion. Мова йде про змагання музичних гуртів за звання кращого. Призи та слава гарантовані. Детальніше.

Шанувальникам музики мелодійної, епічної та саундтрекової рекомендую ознайомитись з сайд-проектом композитора та гітариста гурту Infinite Tales Ігора «Glorf» Довготелеса з назвою Another Side of Death. Стилістично нагадує Яна Тієрсена. Матеріал цікавий, найближчим часом ми розповімо проект детальніше.

Екс-вокаліст формації InSide Михайло Рибак, котрий наразі займається сольною творчістю, записав новий сінгл Magic. Відео на композицію дивіться за цим посиланням. Особисто мені пісня дуже сподобалась.

На цьому сьогодні все, продовжуйте любити музику, нашу маму, та грайнд метал - нашого тата. До наступної п’ятниці!

Сашко Гончаров
(c) rock.kiev.ua


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка