«Героїчні» будні «Сонцекльошу»

27.04.2011 · Новини

 

Київськийгурт Сонцекльош закінчивроботу над новимальбомом, який має назву «Герої». До збірки, над якою музиканти працювали  більше року, увійшло 12 пісень. Як і в попередньому доробку гурту - альбомі «Олено, не плач!«, у «Героях»ретро 30-х, народні українські, ромські та балканські мотиви поєднані з джазом, ска, латиною та іншими стилями. Попри різні характери і настроїокремих композицій, це – стилістично цілісний альбом, сповнений фірмової «сонцекльошової»іроніїта справжньої ліричності.

Назву альбому надала пісня – переспів відомого шлягеру Леоніда Утьосова «С одесского кичмана бежали два уркана». На наших теренах цей своєрідний «маніфест хуліганськоїромантики»перетворився на сповнену драматичних подробиць оповідь про мандри «Двох Героїв», які повертаютьсядодому з далекоїФінляндії. Але, попри північну тематику, композиція вийшла доволі жвавою завдяки вокальним талантам Сергія Бабуча, який доєднався  до солісток гурту, додавши звучанню беззаперечного колориту.

Видавець–мистецька агенція «Наш Формат».

Презентація альбому «Герої» відбудеться 29-го квітня о 19.00 у книжковій кав’ярні Бабуїн за адресою: вул. С. Петлюри, 10 (колишня Комінтерна).

Вітається Героїчний дрес-код: папахи, безкозирки, пілотки. На справжніх героїв чекатиме нагорода.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Группа Электроклёш снимает фильм о Хармсе
НОВИНИ
Группа Электроклёш снимает фильм о Хармсе
17.06.2010

Осенью 2010 года киевская нойз-группа Электроклёш намерена представить короткометражный художественный фильм «Достижение Бессмертия», полностью снятый, смонтированный и озвученный самими музыкантами

Постфактум: Сонцекльош у Золотих воротах
ФОТО
Постфактум: Сонцекльош у Золотих воротах
18.08.2009

Серію концертів у споруді Золотих воріт нещодавно підтримав гурт Сонцекльош. Історія в картинках - далі.

Сонцекльош - перзентовал альбом «Олено, Не Плач!»
ФОТО
Сонцекльош - перзентовал альбом «Олено, Не Плач!»
08.12.2008

Именно многообразие музыкальных стилей и направлений, обрамленных в мотивы украинского этнического песнопения, позволило харизматичной группе «Сонцекльош» так быстро завладеть любовью уже имеющихся поклонников. Немалую роль в этом, что неудивительно, сыграли такие гармоничные и позитивные вокалистки коллектива — Елена Грозовская и Мария Кудрявцева. Кстати, достоинств и заслуг у музыкантов команды не меньше, но сейчас не об этом...

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Герої
Герої
2011
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!