«План Б» - новий рок-паб відкрився у Києві на Подолі

01.07.2010 · Новини

Коли раптом шось не вдалося, або навпаки є привід для вечірки, чи просто закінчені справи і є бажання послухати добру музику за келихом пива – час задіяти «План Б». Саме під такою назвою відкрився днями у Києві новий паб. Клуб позиціонує себе не лише як місце для вдалого відпочинку, розташоване в зручному і популярному районі міста, а саме як рок-паб. Адже заклад – це не просто 3 зали, 20 сортів пива і помірні ціни. Окрім прохолодного кухля та страв європейської кухні, відвідувачам тут пропонують добрий рокенрольний музичний драйв. 

На підтвердження цілковитої рокенрольності пабу «План Б» на його відкритті виступив київський даркетнофьюжин-гурт Вій. За планом, команда презентувала гостям свій новий альбом «Йшов я небом». Однак, чи то так вирішили музиканти, чи саме місце далося взнаки – до дії був прийнятий «план Б» і слухачі отримали чудову компіляцію з нових та давно улюблених пісень гурту.

Отже, святкування відкриття пройшло в кращих рокенрольних традиціях, залишивши по собі атмосферу дружності і доброї музики.

Адреса рок-пабу «План Б»:
Київ, вул. Константинівська 19
Тел. (044) 225 28 77

(c) rock.kiev.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Відкриття нового рокенрольного пабу на Подолі «План Б»
АНОНСИ
Відкриття нового рокенрольного пабу на Подолі «План Б»
22.06.2010

24 червня відкриття нового рокенрольного пабу на Подолі «План Б». Відкриває клуб - гурт «ВІЙ» з презентацією нового альбому «Йшов Я Небом»

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності