Росава: концерт з найкращих пісень

20.06.2010 · Анонси 25 червня в столичному клубі «Бочка Пивна» на Воровського Росава виступить з новою концертною програмою, що обіцяє вразити чуттєвістю та новими вібраціями. Урбаністична романтика, не дискусійна, але конструктивно-інтелектуальна.

Нова концертна програма складається в основному з композицій останнього альбому «Тепер І Потім», але оригінально вибудувана і пов’язана з піснями попередніх трьох платівок: «Просто неба» 2001, «Колисанки» 2006 та «Lotus feat.Rosava» 2007. В рамки одного концерту гармонійно вплетені українська та англомовна лірика, на межі етно, джазу, психоделіки і року, які сприймаються на одному диханні.

Спеціальні гості - Свєт, відомий спільними піснями з альбомів «Тепер і Потім» та «Lotus feat.Rosava», з яким співачка виконає пісні з вищезгаданих альбомів, а також нову композицію з альбому Свєта і Тані Ша «Ten Steps Journey» - “Ballad of Heaven and Earth”, до участі в концерті також долучиться Леонід Тітов aka Lotus – композитор англомовного альбому «Lotus feat. Rosava».

Росава – сольний концерт
25 червня 20:00
Бочка Пивна на Воровського 24
вхід 50 грн

www.bochka.com.ua

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Новий проект Росави
НОВИНИ
Новий проект Росави
29.12.2006

Росава, окрім роботи над своєю платівкою «Орнамент», долучилася до роботи над ще одним мистецьким втіленням. Цей проект має робочу назву Тітос-Тотус – на взірець «фокус-покус». А походить таке диво-слово від прізвище одного з працівників відомого столичного видавництва КОМП Мюзік Леоніда Тітова.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!