К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Росава: концерт з найкращих пісень

20.06.2010 · АнонсыРосава: концерт з найкращих пісень 25 червня в столичному клубі «Бочка Пивна» на Воровського Росава виступить з новою концертною програмою, що обіцяє вразити чуттєвістю та новими вібраціями. Урбаністична романтика, не дискусійна, але конструктивно-інтелектуальна.

Нова концертна програма складається в основному з композицій останнього альбому «Тепер І Потім», але оригінально вибудувана і пов’язана з піснями попередніх трьох платівок: «Просто неба» 2001, «Колисанки» 2006 та «Lotus feat.Rosava» 2007. В рамки одного концерту гармонійно вплетені українська та англомовна лірика, на межі етно, джазу, психоделіки і року, які сприймаються на одному диханні.

Спеціальні гості - Свєт, відомий спільними піснями з альбомів «Тепер і Потім» та «Lotus feat.Rosava», з яким співачка виконає пісні з вищезгаданих альбомів, а також нову композицію з альбому Свєта і Тані Ша «Ten Steps Journey» - “Ballad of Heaven and Earth”, до участі в концерті також долучиться Леонід Тітов aka Lotus – композитор англомовного альбому «Lotus feat. Rosava».

Росава – сольний концерт
25 червня 20:00
Бочка Пивна на Воровського 24
вхід 50 грн

www.bochka.com.ua

 
ПУБЛИКАЦИИ
Новий проект Росави
НОВОСТИ
Новий проект Росави
29.12.2006

Росава, окрім роботи над своєю платівкою «Орнамент», долучилася до роботи над ще одним мистецьким втіленням. Цей проект має робочу назву Тітос-Тотус – на взірець «фокус-покус». А походить таке диво-слово від прізвище одного з працівників відомого столичного видавництва КОМП Мюзік Леоніда Тітова.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!