«Країна Мрій» - пропонує мистецький презент

02.06.2010 · Новини

«Країна Мрій» сердечно вітає усіх своїх друзів із настанням довгоочікуваного літа, бажає всім бадьорого сонячного настрою та пропонує оригінальний мистецький презент – сторінку вільного завантаження (http://krainamriy.com/mp3.php), яка працюватиме на сайті www.krainamriy.com протягом трьох літніх місяців. Тепер усі шанувальники української пісні матимуть змогу обрати собі гарний саундтрек до нового курортного сезону, безоплатно завантаживши у максимальній якості тридцять альбомів із каталогу Музичного Видавництва «Країна Мрій».

Особливий сюрприз чекає на адептів «Джаз-кабаре Олега Скрипки» – першого літнього дня у світ виходить новий online-альбом під назвою «Концерт для Скрипки і біг-бенду» (http://krainamriy.com/publish.php?id=80), записаний у Харкові 15 грудня 2001 року під час спільного виступу Олега Скрипки та джаз-оркестру під керуванням Ігоря Бутмана.

До речі, це остання нагода безкоштовно поповнити свої домашні фонотеки музичними доробками від Олега Скрипки та його друзів, бо вже восени на базі видавництва розпочне роботу комерційна онлайн-мережа «Land-of-dreams.ua» – перша в Україні спеціалізована система продажу електронного музичного контенту, створена командою «Країни Мрій» для презентації на світовому ринку кращих зразків традиційної та сучасної української музики.

ПУБЛІКАЦІЇ
5 та 6 липня в Києві знову відбудеться  Фестиваль «Країна Мрій»
НОВИНИ
5 та 6 липня в Києві знову відбудеться Фестиваль «Країна Мрій»
27.06.2014

Проект розширює свої кордони та переходить на новий майданчик – парк «Феофанія». Ми вважаємо, що в наші складні часи треба продовжувати те, що ти робиш і робити це як найкраще

Країна мрій - 2009
ФОТО
Країна мрій - 2009
06.07.2009

В суботу 27 червня на Співочому полі в Києві вшосте відбувся Етно-фестиваль «Країна Мрій». До вашої уваги подвійна фотопорція.

П'ята Країна Мрій пройде 21-22 червня на Співочому полі в Києві
АНОНСИ
П'ята Країна Мрій пройде 21-22 червня на Співочому полі в Києві
02.06.2008

21-22 червня на Співочому полі в Києві вп'яте відбудеться міжнародний етнічний фестиваль Країна Мрій ’2008. Дата фестивалю цього року співпадає з дохристиянським святом Купала, літнім Сонцестоянням – торжеством, розквітом і кульмінацією природної сили.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.