Uлія Лорд присвятила пісню французькому панку

04.12.2009 · Анонси

10 грудня Юлія Лорд (Uлія Лорд) влаштовує подвійну прем’єру своєї нової пісні «Танцюй Ромео». Свіжий синґл з’явиться в ефірі радіостанцій, і того ж вечору його концертна версія буде представлена під час виступу Лорд в столичному клубі Docker’s ABC на черговій вечірці благодійного арт-проекту «КРАЩІ ЛЮДИ». 

«Пісня Танцюй Ромео з’явилася під враженням знайомства з гітаристом французької панк-групи, якого звати Ромео. Смішний і неоднозначний, як всі французи, він просто наштовхнув мене на думку написати про нього. У Франції він був незамінним гідом по клубах і різних цікавих місцях – згадує Юлія Лорд - Він порадив відвідати Etretat – місто на морі в Нормандії, найромантичніше місце, в якому мені доводилося до цього часу побувати». 

10 грудня «кращим людям» група Юлії Лорд покаже свою акустичну програму, що називається «Minіmal». 

«Ідея полягає в тому, щоби не перевантажуючи пісні аранжуваннями, мінімальними засобами передати їхній характер і настрій,  рокові пісні заграти через джаз, зосереджуючись на вокалі. Мало інструментів (акустична гітара, електро-піано, контрабас і барабани) грають небагато нот, даючи можливість зосередити увагу на емоції. В нас також готова і електрична програма, але вона розрахована на більші майданчики» - розповідає Юлія Лорд. 

Паралельно з представленням клубної unplugged-програми «Minimal» Юлія Лорд разом із своїми музикантами працює в студії над новими піснями, що увійдуть до довгоочікуваного альбому співчки.

Найближчі непопсові події Києва:
06 грудня - клуб Docker Pub – концерт групи «Сегодня Ночью»
08 грудня - клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».
09 грудня - клуб Бінго – група «Ляпис Трубецкой» - концертна презентація нового альбому «Культпросвет».
10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.
22 грудня - клуб 44 – The Вйо  - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
НОВИНИ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
14.04.2016

Для молоді: Юлія Лорд в кінці 90-х була доволі відома виконавиця, та і зараз, меломани зі стажем не перестають слідкувати за її творчістю. Тож, не обійдіть увагою нове відзняте довгим кадром відео на пісню «Літаю»

Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
НОВИНИ
Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
07.11.2013

Музыканты играют, публика отрывается, девушка в процессе раздевается. Все это под светомузыку и стробоскопчики. Youtube достаточно оперативно наложил на видео «ограничение по возрасту»

Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
ІНТЕРВ'Ю
Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
14.11.2012

1 грудня Uлія Лорd представить студійну роботу – альбом «8 секунд». До презентації нового матеріалу співачка йшла кілька років, і каже, що інтервал між дебютним міні-альбомом «Танець Душ» і повноцінним диском є атиповим, але виправданим. Про нове звучання, атмосферний музичний простір, пошуки нових мелодій та багато іншого читайте в цьому невеликому, але змістовному інтерв’ю

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності