Uлія Лорд присвятила пісню французькому панку

04.12.2009 · Анонси

10 грудня Юлія Лорд (Uлія Лорд) влаштовує подвійну прем’єру своєї нової пісні «Танцюй Ромео». Свіжий синґл з’явиться в ефірі радіостанцій, і того ж вечору його концертна версія буде представлена під час виступу Лорд в столичному клубі Docker’s ABC на черговій вечірці благодійного арт-проекту «КРАЩІ ЛЮДИ». 

«Пісня Танцюй Ромео з’явилася під враженням знайомства з гітаристом французької панк-групи, якого звати Ромео. Смішний і неоднозначний, як всі французи, він просто наштовхнув мене на думку написати про нього. У Франції він був незамінним гідом по клубах і різних цікавих місцях – згадує Юлія Лорд - Він порадив відвідати Etretat – місто на морі в Нормандії, найромантичніше місце, в якому мені доводилося до цього часу побувати». 

10 грудня «кращим людям» група Юлії Лорд покаже свою акустичну програму, що називається «Minіmal». 

«Ідея полягає в тому, щоби не перевантажуючи пісні аранжуваннями, мінімальними засобами передати їхній характер і настрій,  рокові пісні заграти через джаз, зосереджуючись на вокалі. Мало інструментів (акустична гітара, електро-піано, контрабас і барабани) грають небагато нот, даючи можливість зосередити увагу на емоції. В нас також готова і електрична програма, але вона розрахована на більші майданчики» - розповідає Юлія Лорд. 

Паралельно з представленням клубної unplugged-програми «Minimal» Юлія Лорд разом із своїми музикантами працює в студії над новими піснями, що увійдуть до довгоочікуваного альбому співчки.

Найближчі непопсові події Києва:
06 грудня - клуб Docker Pub – концерт групи «Сегодня Ночью»
08 грудня - клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».
09 грудня - клуб Бінго – група «Ляпис Трубецкой» - концертна презентація нового альбому «Культпросвет».
10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.
22 грудня - клуб 44 – The Вйо  - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
НОВИНИ
Uлія Лорд - відео «Літаю»
14.04.2016

Для молоді: Юлія Лорд в кінці 90-х була доволі відома виконавиця, та і зараз, меломани зі стажем не перестають слідкувати за її творчістю. Тож, не обійдіть увагою нове відзняте довгим кадром відео на пісню «Літаю»

Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
НОВИНИ
Uлия Лорd - тема сисек не раскрыта
07.11.2013

Музыканты играют, публика отрывается, девушка в процессе раздевается. Все это под светомузыку и стробоскопчики. Youtube достаточно оперативно наложил на видео «ограничение по возрасту»

Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
ІНТЕРВ'Ю
Uлія Лорd: «Я пишу чорнилами відчуттів»
14.11.2012

1 грудня Uлія Лорd представить студійну роботу – альбом «8 секунд». До презентації нового матеріалу співачка йшла кілька років, і каже, що інтервал між дебютним міні-альбомом «Танець Душ» і повноцінним диском є атиповим, але виправданим. Про нове звучання, атмосферний музичний простір, пошуки нових мелодій та багато іншого читайте в цьому невеликому, але змістовному інтерв’ю

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів