Стартує фестиваль «Рок Січ»!

02.10.2009 · Новини

4 жовтня у Кам'янці-Подільському стартує всеукраїнський фестиваль «Рок Січ», ініціатором якого є Олег Скрипка, керманич гурту ВВ. Це перший з 10-ти фестивалів, які пройдуть у різних містах України протягом жовтня-листопада.

Вперше «Рок Січ» гучно заявила про себе в Києві на Трухановому острові у 2006 році, одразу ставши однією з найяскравіших рок-подій України. Це перший і єдиний фест у Києві, під час якого паралельно з трьох сцен лунала рок-музика українською мовою, за що «Рок Січ» і здобула славу «української фортеці рок-козацтва». А те, що молоді рокери до того ще й романтики і лірики, свідчили посаджені ними дерева та вичищений від сміття Труханів.

«Рок завжди знаходився в авангарді культури, маючи особливого, прогресивного і небайдужого слухача. Ми маємо на меті допомогти молодим рок-музикантам зустрітися з широкою публікою, впевнено утвердитися на вже обраному ними музичному шляху. «Рок Січ» — свято сильної музики, сповнене героїчною лицарською енергетикою. Окрім музичної складової, «Рок Січ» являє собою широкий простір для спілкування однодумців, молоді, яка пишається звитяжним минулим своїх предків та готова творити майбутнє нашої країни. «Рок Січ» покликана збудувати нові стереотипи фестивального руху в Україні, адже за формою та організацією ця подія наближається до масштабних європейських фестивалів, — коментує Олег Скрипка. — Звісно, мені шкода, що запланований в Києві цьогорічний фестиваль довелося перенести на наступний рік, але я давно вже плекаю мрію підняти «Рок Січ» на інший рівень та мандрувати з нею містами України, щоб українська рок-музика гордо лунала в різних куточках нашої країни. Тепер ми зможемо втілити цей задум домовленість про підтримку проекту була досягнута під час зустрічі з Юлією Тимошенко».

Тож протягом жовтня-листопада «Рок Січ» відбудеться у 10 містах, ставши найбільшою рок-подією України. У Кам'янці-Подільському, що першим зустріне фестиваль 4 жовтня, виступатимуть такі гурти, як Пропала грамота, Димна Суміш, Мандри, Кораллі і, звісно, ВВ. Графік фестивалів скоро з'явиться на офіційних сайтах гурту ВВ та фестивалю «Рок Січ».

Країна Мрій 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Рок Січ 2010: як це було. Живий звук! Не попса! Українська мова!
ФОТО
Рок Січ 2010: як це було. Живий звук! Не попса! Українська мова!
06.10.2010

Коли закривається сезон рок-фестивалів під відкритим небом? Наприкінці серпня? А от і помиляєтесь! І прямим доказом цього стала четверта Рок Січ, що відбулась 2 та 3 жовтня на Трухановому острові. І ніяка погода, вітер і холод не змогли зупинити поціновувачів справжнього якісного українського року

Рок Січ 2010 запрошує!
АНОНСИ
Рок Січ 2010 запрошує!
17.09.2010

2 та 3 жовтня з 16:00 до 22:00 в Києві на Трухановому острові відбудеться четвертий Міжнародний музичний фестиваль «Рок Січ», засновником та незмінним організатором якого є Олег Скрипка

Олег Скрипка извлекает пользу из предвыборной кампании
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка извлекает пользу из предвыборной кампании
05.10.2009

Рок-группа «Вопли Видоплясова» отказалась от участия в агитационном туре в поддержку будущего кандидата в президенты Юлии Тимошенко. Вместо этого БЮТ поддержал фестиваль «Рок Сич», организатором которого выступает лидер группы Олег Скрипка.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності