Антитіла - увійшли на «Мистецький Олімп України 2008-2009»

02.07.2009 · Новини

Вчора, 1 липня 2009 р., відбулося офіційне представлення другого українського презентаційного видання «Мистецький Олімп України 2008-2009» (ARTISTIC OLYMPUS OF UKRAINE). Серед засновників видання Міністр культури і туризму України В.В.Вовкун, Голова правління  Українського фонду культури, Герой України, академік НАН України, видатній поет Б.І.Олійник,  Заступник Глави Секретаріату Президента України Ю.П.Богуцький та інші  впливові особи в галузі культури і мистецтва України.

У виданні відзначено біля 300 митців різних галузей, серед них і ті, що вже пішли з життя, а також сучасники. Гурт «Антитіла» відзначено у сфері «Музичного мистецтва».

Тарас Тополя, лідер гурту «АнтитілА»:

«Запрошення на презентацію  «Мистецького Олімпу України» для нас було повною несподіванкою, а ще більшою несподіванкою стало те, що гурт «АнтитілА» відзначено у цьому виданні. Як нам пояснили нас відзначено за збереження українського слова і мелосу в сучасному мистецтві.  Дуже приємно усвідомлювати, що наші скромні успіхи помічено, так би мовити, на державному рівні. Тим більше, що під час презентації нагороди отримували видатні поети, композитори, народні артисти і, навіть, до видання увійшли Назарій Яремчук, ігор Білозір, Володимир Івасюк! Це велика честь будь-яким чином знаходитись поруч з такими іменами».

«Мистецький Олімп України» можна придбати у просвітницьких книгарнях, а також видання розповсюджується у міністерствах України, посольствах і консульствах інших країн в Україні, в українських представництвах за кордоном та діаспорах.

Пресс-служба групи

* Див. сторінку групи


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
НОВИНИ
«Молоком» – третій сингл з альбому «Все красиво» від Антитіла
02.08.2015

Вибір третього синглу став складним іспитом для учасників Антитіл. Музиканти намагалися обрати саме ту пісню з чотирьох можливих претендентів, які, як їм вважалося, заслуговують потрапити до радіоефіру

«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
НОВИНИ
«Завжди моя» - дебютний сингл з майбутньої платівки Антитіла
08.12.2014

Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. І в горі, і в радості, але з вірою у Перемогу!

Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
ІНТЕРВ'Ю
Антитіла: «Хочеться, аби кожен був щасливий від того, що він робить»
15.01.2014

Один з найкращих гуртів України – АнтитілА вирушають у великий міжнародний тур на підтримку третього альбому «Над полюсами». Це вже значне досягнення для молодого колективу. Але це, безперечно, свідчить про якість та актуальність продукту, який робить цей київський гурт. На сьогодні хлопці мають багатотисячну армію шанувальників (не лише в нашій країні), активну громадську позицію, три студійні альбоми, їх пісні в ротації на всіх радіостанціях (включаючи російське Наше Радіо). Та, що казати… Про плани та сьогодення гурту – його незмінні учасники: Тарас Тополя та Сергій Вусик

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
HELLO
HELLO
2019
альбом
HELLOКЛІП
HELLO · 2019
4 млн переглядів
TDMEКЛІП
TDME · 2017
3 млн переглядів
ОдинакКЛІП
Одинак · 2016
5 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів