Кращі Люди готуються до фінального unplugged-вечору

29.05.2009 · Анонси

Благодійний арт-проект Кращі Люди відіграв останню вечірку першого сезону.

28 травня у клубі Docker’s АВС відбулася заключна вечірка за участі груп O. Torvald (на фото), Marakesh, Riffmaster, які вперше представили Києву свої абсолютно нові концертні програми, що стануть основою наступних альбомів всіх трьох груп.

Хоч клубна вечірка в Docker’s АВС була заключною, однак це не означає,  що проект Кращі Люди вже пішов у відпустку до осені, навпаки – 31 травня за участі провідних непопсових музикантів Кращі Люди влаштовують вуличні мистецько-агітаційні акції на Хрещатику у Пасажі. У неділю під час святкування Дня Києва біля фонтану у Пасажі буде побудована сцена, на якій відіграють свої сети групи Хорта, Qarpa, Таршис, SuperDivka, Татхаґата, Riffmaster, ГражданинЪ Топинамбур і SЮR Band.

Великий шестигодинний концерт о 13:00 розпочнеться з виступу російської культової групи «Смысловые Галлюцинации». Під час вуличних акцій на Хрещатику організатори та учасники проекту Кращі Люди збиратимуть гроші на потреби відділення дитячої онкології Київської обласної лікарні, створюватимуть базу донорів крові, які потрібної миті можуть прийти на допомогу онкохворим дітям, пропагуватимуть здоровий спосіб життя та популяризуватимуть донорство.

Спочатку планувалося провести вуличні акції проекту Кращі Люди два дні поспіль 30 та 31 травня, однак потім організатори відмовилися від тої ідеї. Було вирішено провести одну велику акцію, ніж дві маленькі, тим більше, що 4 червня КРАЩІ ЛЮДИ влаштовують великий unplugged-вечір, на який зберуться всі учасники першого сезону проекту. Великій фінал гратимуть групи Диверсанти, The Вйо, С.К.А.Й., Gouache, Марія Бурмака, Таршис, CoMaha, НеDіля, Сергій Бабкін і Green Grey.

Саме під час великого unplugged-вечору будуть підбиті підсумки першого сезону проекту Кращі Люди та оголошена його концепція в другому сезоні.

Найближчі непопсові події від ДжемFM:

31 травня – Хрещатик, фонтан у Пасажі - вуличні акції благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ – Таршис, Хорта, Riffmaster, ГражданинЪ Топинамбур, SuperDivka, Татхаґата, SЮRBand, Qarpa, Смысловые Галлюцинации

4 червня – клуб Docker Pub – фінальний unplugged-вечір першого сезону благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ - Диверсанти, Таршис, The Вйо, CoMaha, НеDіля, С.К.А.Й., Gouache, Марія Бурмака, Сергій Бабкін, Green Grey.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Київ прокидається після концертного карантину
АНОНСИ
Київ прокидається після концертного карантину
23.11.2009

Після перерви на карантин арт-проект Кращі Люди поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker's ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.

Второй сезон «Кращих людей» открыт
ФОТО
Второй сезон «Кращих людей» открыт
21.10.2009

Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»

Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
АНОНСИ
Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
12.10.2009

Другий сезон арт-проекту «Кращі Люди» відкриється 15 жовтня у столичному Докер Пабі зі спеціального благодійного концерту, збір від якого піде на відбудову нещодавно спаленого арт-центру Павла Гудімова ЯГалерея.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка