Київ прокидається після концертного карантину

23.11.2009 · Анонси

Після перерви на карантин арт-проект КРАЩІ ЛЮДИ поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker’s ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.

Переможець національного фіналу міжнародного фестивалю The Global Battle Of The Bands GBOB, зворушений виступом групи запропонував музикантам в якості подарунка зняти кліп. Результату не довелося чекати вічність, і рівно за рік буде представлена, як каже Катя Гапочка - «відверта та красива історія кохання з хеппі-ендом».    гурт Гапочка презентуватиме «кращим людям» свій дебютний кліп на пісню «Крила».  Режисером відео виступив Іван Семенець, який рік тому, коли Гапочка вперше брали участь у

Виступ групи Гапочка в проекті КРАЩІ ЛЮДИ стане своєрідними проводинами до Лондону на світовий фінал фестивалю The Global Battle Of The Bands, в якому 31 січня музиканти представлятимуть Україну, та змагатимуться за 100 тисяч доларів і можливість вирушити в світовий тур.

Свій новий кліп на пісню «Tomorrow» представить група Gouache. Відео стане згадкою про акустичний виступ групи, що відбувся напочатку весни в рамках проекту «Наш Гараж». Режисером кліпу «Tomorrow» став добре знаний Віктор Придувалов, з яким Gouache співпрацюють не вперше. Придувалова в певній мірі можна назвати «останнім романтиком кліпмейкерства», для якого головним чинником завжди залишається мистецтво, а не примітивна гонитва за кількістю замовлень.

Під час виступу гурт Gouache представить не лише пісні дебютного альбому «Simple Me», а й новинки, що увійдуть до другої платівки, яка побачить світ вже наступного року. Навідміну від першого альбому, другий міститиме україномовні пісні.

Слід відзначити, що гурт Gouache вже втретє братиме участь в заходах благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ. Прибуток від концертів проекту йтиме на потреби дитячого відділення онко-гематології Київської Обласної лікарні. Нещодавно проект влаштовував концерти на користь спаленого арт-центру Павла Гудімова Я Галерея.

В результаті без малого 8 тисяч гривень були передані на ремонт галереї, яка поновила свою діяльність 12 листопада.  

Найближчі непопсові події Києва:
26 листопада – клуб Docker’s ABC – ГАПОЧКА та GOUACHE – виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ
08 грудня – клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас»
10 грудня - клуб Docker’sABC – THEPOLLOCK та ULIALORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ
24 грудня - клуб Docker’s ABC – SЮRBAND та VПЕРШЕ ЧУЮ - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Второй сезон «Кращих людей» открыт
ФОТО
Второй сезон «Кращих людей» открыт
21.10.2009

Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»

Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
АНОНСИ
Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
12.10.2009

Другий сезон арт-проекту «Кращі Люди» відкриється 15 жовтня у столичному Докер Пабі зі спеціального благодійного концерту, збір від якого піде на відбудову нещодавно спаленого арт-центру Павла Гудімова ЯГалерея.

Попрощалися акустично і душевно... але ненадовго
НОВИНИ
Попрощалися акустично і душевно... але ненадовго
11.06.2009

Заключна unplugged-вечірка Кращі Люди від ДжемFM відбулася хоч і без електрогітар, але з розмахом

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів