Ірена Карпа вперше заспіває справжнім голосом!

29.04.2009 · Анонси

30 квітня столичні меломани стануть свідками появи абсолютно іншої вокалістки Ірени Карпи. За останні пів року, що група Qarpa не виступала у Києві з її учасниками відбулося багато неординарних подій. Фронт-вумен Ірена Карпа проїхалася країнами Південно-Східної Азії, хлопці активно захопилися екстремальними видами спорту, якими вже після повернення до України також «захворіла» Ірена. Сьогодні вона не лише опанувала мото-байк, а й активно тренується з альпіністами, щоб реалізувати себе в гірських походах. Окрім спорту Карпа почала серйозно займатися вокалом з професором Брояко -, викладачкою вокалу, психоаналітиком і магом в одному. «Надія Богданівна зробила неймовірне - допомогла мені повірити не тільки у свою енергетику чи нашу музику, але й у силу й магію мого голосу. Це розкішне відчуття. Думаю, наш слухач оцінить те, над чим я для нього працюю. Хочеться дати вищу якість, чесну і потужну» – каже Ірена Карпа.

ДжемFM дивуватиме публіку вечірки КРАЩІ ЛЮДИ не лише успіхами групи Qarpa, найближчого четверга у клубі Docker’s ABC матеріал свого дебютного альбому представить молодий, але неординарний гурт 45ЕН. Вперше група дебютувала в ефірі програми Овочі-Фрукти 2 роки тому, і одразу отримала підтримку слухацької аудиторії істотно збільшив кількість своїх прихильників, та розширивши концертну географію. До фанів співочого таланту вокалістки 45ЕН Анастасії Пліс себе зараховує голос Green Grey Дмитро «Мурік» Муравицький.

Буде чим похизувати 30 квітня і групі Парадуш. Глядачам вечірки КРАЩІ ЛЮДИ група вперше представить концертну версію свого другого альбому. Платівку, що була записана ще у листопаді минулого року, так і не було видано через те, що на студійному комп’ютері згинув хард-диск з усіма файлами. Парадуш приступили до запису матеріалу вдруге,  і найближчим часом обнародують свій новий альбом. Нагадаю, що першу платівку групи Парадуш «На одной прямой» продюсував легендарний музикант гурту «Машина Времени» Алєксандр Кутіков. Той «первісток» Парадуша складався цілком з триб’ют-версій старих пісень «машини».

Олександр Стасов – продюсер проекту КРАЩІ ЛЮДИ – «30 квітня ми представимо три найяскравіші українські групи з жіночим вокалом. Вони абсолютно різні, самобутні, не мають аналогів, і кожна мають вірних прихильників. Вечірка з групами 45ЕН, Парадуш, Qarpa зруйнує багато стереотипів і насамперед про те, що в нас бракує вокалісток світового рівня».

30.04.2009
Docker’s ABC
45ЕН, Парадуш, Qarpa

Найближчі події від ДжемFM:
14 травня - клуб Docker’s ABC - арт-проект КРАЩІ ЛЮДИ -  Карна, ПружиныНет, Гудімов
20 травня - МЦКМ Жовтневий - серія Джем-концертів «Живий звук – твій рок-н-рол»  - «Чіж і Компанія»
28 травня - клуб Docker’s ABC - арт-проект КРАЩІ ЛЮДИ - O. Torvald, Marakesh, Riffmaster


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Як пройшов сольний концерт гурту Qarpa в Києві
НОВИНИ
Як пройшов сольний концерт гурту Qarpa в Києві
15.03.2017

У неділю, 12 березня, в Києві відбувся концерт гурту Qarpa. Цією подією колектив відсвяткував десятиріччя появи назви “Qarpa”. До 2007 року гурт називався «Фактично самі»

Міжнародний день ді-джея Тараса Шевченка. Концерт гурту QARPA
АНОНСИ
Міжнародний день ді-джея Тараса Шевченка. Концерт гурту QARPA
23.02.2012

Проект Меломан презентує: 9 березня о 20:00 у столичному клубі Sullivan Room відбудеться концерт Ірени Карпи та її «Qarpa Band». Визначальним став той факт, що дата концерту припала на річницю від дня народження поета та художника Тараса Шевченка, а також на Міжнародний день ді-джея

Qarpa дала джазу на свой день рождения
ФОТО
Qarpa дала джазу на свой день рождения
20.12.2009

«Happy birthday to you...» - запевала Гала Кудрина, и зал хором вторил ей вслед - «...Dear Qarpa, Happy birthday to you!»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Made in China
Made in China
2015
альбом
слухати · рецензія
& I Made A Man
& I Made A Man
2011
альбом
слухати · рецензія
InZhyr
InZhyr
2007
альбом
слухати · рецензія
Без менеКЛІП
Без мене · 2010
65 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів