«Upfest 2008» - чекайте в серпні

27.07.2008 · Анонси

15-17 серпня, Луцьк. «Upfest» — фестиваль музики і мистецтва, програма якого обіймає концерти на чотирьох сценах, семінари, театральні постановки, перегляд кінофільмів та багато інших цікавих подій. В рамках фестивалю буде проходити близько 40 різних майстеркласів.Зокрема електро-гітара, бас-гітара, барабани, DJ скретч, перукарство, психологія кольору, плетіння, все про дреди, frisbee, Hip-Hop, капоейра, Le parkour,макетування, пластика (ліплення з глини) та інші.
Цього року на великій сцені виступатимуть Mammuth (Швеція, Orebro), My Endless Wishes (Швеція, Lindesberg), Wonderland (Швеція), E-42 (Лубни), Pins (Кременчук) та NoїZ (Харків).Outstars (Одеса)
Jabberheads (Київ), Слід (Луцьк).

Фестиваль «UPfest» з самого початку є міжнародним. Запрошені гурти, викладачі семінарів та майстер-класів прибувають сюди з таких країн, як Великобританія, Польща, Швеція, США, Швейцарія, Білорусія.

Місце:
Фестиваль відбувається на території історико-культурного заповідника «Старе місто», а зокрема в замку Любарта, який є важливою та гарною пам'яткою міста Луцька.

Квитки:
Вартість реєстраційних внесків на фестиваль буде становити
на 3 дні — 40 грн.
на 2 дні — 35 грн.
на 1 день — 30 грн.

Фестиваль буде тривати з 11.00 до півночі і далі.

Волонтаріат UP-2008

Для того, щоб фестиваль став реальністю, потрібна велика кількість волонтерів — людей, які вкладають свій час та сили в організаціїї самого дійства. Коли «UPfest» відбувався вперше, було задіяно більше, ніж 80 осіб.

Волонтери:
– здобувають для себе досвід командної роботи в одній з груп;
– мають безкоштовний вхід на фестиваль;
– є частиною великого дійства разом з організаторами та учасниками;
– отримують нові знайомства та друзів.

15-17 серпня - Луцьк - Upfest

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Up Fest: фестиваль с высокой целью
ФОТО
Up Fest: фестиваль с высокой целью
27.08.2008

Движение - жизнь. Движение, наблюдающееся в украинской непопсовой музыкальной среде, стоит ценить уже хотя бы потому, что оно есть. И вместе с тем хочется верить, что переход от количества к качеству у нас не за горами.

«Upfest» - чекайте в вересні
АНОНСИ
«Upfest» - чекайте в вересні
26.07.2006

«Upfest» - це не просто фестиваль - а набагато більше: чудові 3 дні проведені разом, в атмосфері дружби, натхнення, спілкування та позитивної музики, дають можливість навчитись чогось нового, і просто гарно провести час без вживання хімії ( алкоголю, наркотиків ) та без насилля.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності