«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту

23.05.2008 · Новини

21 травня в клубі «DRAFT» відбулася презентація унікального мистецького проекту радіостанції «Джем ФМ» – «Обличчя НеПопси». Чорно-білий арт-календар в якому представлені фото провідних вітчизняних рок-музикантів – кардинальне відхилення від «гламурної, попсової» тенденції українського шоу-бізнесу. Підтримати проект прийшли, практично, всі провідні вітчизняні рок-артисти, від учасників до  медійників. 

Проект був створений радіостанцією «Джем ФМ» у березні цього року та приурочений 3-річчю станції. Показати учасників проекту у незвичних ракурсах довірили Анні Войтенко, молодому фотографу. Анна стверджує, що довелося експерементувати над знімками та образами: «Я намагалася відійти від традицій, що склалися в Україні такої-собі міщанської школи фотографії і трішки наблизитися до західної. Я робила те, що я хотіла і, звичайно, ризикувала. Я живу в країні ще дуже скутою стереотипами, відсутності розуміння того, що таке фотографія та образ».

Творці унікального продукту намагалися показати мистецтво музики, сутність артистів в одному кадрі-знімку, в тому світлі до якого ми не звикли: «Цим проектом ми вирушаємо  в наступ на суцільний несмак, що нав'язується  суспільству, – коментує Олександр Стасов (Джем ФМ). Саме тому «Джем-ФМ» створив фотосесію «Обличчя НеПопси», запросив до участі в неї найавторитетніших музикантів, щоб показати альтернативу псевдогламуру та іншим проявам штучності, які псують смак і гальмують розвиток музики. Це беспрецедентний крок і проект. Я радий що він у нас вдався». Окрім стильних фото календар також містить енциклопедичну інформацію з історії вітчизняної рок-музики, та дійсний до квітня 2010 року.

Презентація календаря відбулася  в колі учасників проекту та гостей: Крихітка Цахес (Каша Сальцова), Тартак (Олександр Положинський), Green Grey (Мурік і Дізєль), Диверсанти (Галина Кудріна),  Друга Ріка (Валерій Харчишин), Mad Heads XL (Вадим Красноокий),  Esthetic Education (Юрій Хусточка – Луї Франк - Дмитро Шуров), Павла Гудімова, команди ведучих радіостанції «Джем FM» (Олександр Стасов, Лана Вулканова, Андрій Алферов, Альона Кабо та Андрій Боспор), Мирослава Кувалдіна, Бориса Таршиса, Віталія Кириченка (нумер 482), Едуарда Діля Приступи (НеДіля), Олега Артима (Qarpa), Віталія Пастуха.

«Для мене це велика честь – бути обличчям календаря «Джем ФM», – говорить Олег Собчук, (С.К.А.Й.), – хоча в ньому є не лише моє непопсове обличчя, а й навіть груди (сміється). Якщо серйозно, то класно, що взагалі з'явилася така ідея. Сподіваюсть, що Джем буде продовживати створювати цікаві «непопсові» проекти!»

Юрій Хусточка (Esthetic Education): «В нашому гурті взагалі особливий підхід до фото-сесій. Вони відбуваються рідко і, в основному, виходять несподіваними та з невідомим результатом. Проект «Обличчя НеПопси» ідеально вписався в таку концепцію – ми не знали яка буде  зйомка, не знали фотографа, однак довірилися «Джем ФМ». На майданчику ми просто добре повеселились, в результаті фотки вийшли дуже цікавими, непогано відображуючими внутрішній світ учасників».

Під час клубної відвідувачам була представлена музична інсталяція групи «КоМаха», на тему слайд-шоу всіх фото арт-проекту від «Джем ФМ». Емоційну суміш чорно-білих фото та експресивної музики гурту «КоМаха», та «45 ЄН» публіка сприйняла бурхливими оплесками. Також, в знак поваги до станції, гуртом «Esthetic Education» був презентований допрем'єрний показ кліпу на пісню «With you».

Календар «Обличчя НеПопси» можуть придбати усі бажаючі з 20 травня в мережі книжкових маркетів «Емпік» 

Пресс-служба Джем ФМ«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту
«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту
«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту
«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту
«Обличчя НеПопси» - презентація унікального мистецького проекту
 
ПУБЛІКАЦІЇ
Раздача премий НеПопсы
ФОТО
Раздача премий НеПопсы
13.04.2010

Вот уже в третий раз в Докере под крылом ДжемFM собрались любители НеПопсы, чтобы своими глазами и ушами прочувствовать ежегодную раздачу бронзовых вилок и дипломов

Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса. Церемонія друга.
ФОТО
Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса. Церемонія друга.
03.04.2009

Весна – пора підбиття підсумків року, що минув. Час, щоб пригадати найкраще і відзначити найліпших. 2-а Урочиста Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса відбулася 2 квітня у київському клубі Docker Pub. 9 бронзових статуеток – відзнак досягнень вітчизняних музикантів у галузі рок та альтернативної музики - знайшли своїх господарів

КРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.
НОВИНИ
КРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.
01.04.2009

Десята чергова вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ відгреміла 26 березня традиційно у клубі Docker’s ABC. Вечір запалювали Гуцул Каліпсо та OT VINTA. Окрім концертів двох неординарних потужних гуртів, радіо програма Овочі-Фрукти ексклюзивно презентувала кілька відео-проектів. Зокрема ексклюзивну прем’єру відеробіт білоруського творчого об’єднання «Дети Солнца».

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів