Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса. Церемонія друга.

03.04.2009 · Фото

Весна – пора підбиття підсумків року, що минув.  Час, щоб пригадати найкраще і відзначити найліпших. 2-а Урочиста Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії НеПопса відбулася 2 квітня у київському клубі Docker Pub. 9 бронзових статуеток – відзнак досягнень вітчизняних музикантів у галузі рок та альтернативної музики - знайшли своїх господарів.

«Весёлым шагом» розпочав вечірку гурт Диверсанти. Хоча статуетки й не отримали, проте ще до виступу поставили рекорд на швидкість налаштування на сцені, побити котрий нікому з наступних музикантів так і не вдалося. Потім ініціативу перехопили ведучі церемонії Галина Кудріна та Олександр Стасов, аби повідати гостям, що свято, як мінімум, подвійне, адже на передодні радіостанції ДжемFM виповнилося 4 роки.

Гурт Riffmaster порадував відмінними гітарними рифами, та новиною про ще одного іменинника. «…Сьогодні моему сину виповнився один рік», - повідомив Андрій (Riffmaster)Антоненко.

Що ж, молодим – дорогу. Вже традиційно, першою була вручена премія за кращий дебют року,  котру отримав гурт АнтитілА. 2008 рік став плідним для колективу. Вийшов в світ дебютний альбом «Будувуду», сингли лунають на радіостанціях і наспівуються фанами. Підтвердити горде звання кращих довелося виступом, у якому гурт підтримала Анна Добридніва, відома як солістка гурту «Пара Нормальних».
«…Напивайтесь! Сьогодні це можна. Сьогодні свято!», - з Тарас Тополя, фронтмен.

Вже другу статуетку Премії НеПопса отримав гурт С.К.А.Й. Цього разу нагороду, як кращий кліп року пренесло хлопцям відео на пісню «Подаруй Світло».
Олег Собчук, фронтмен: «...Дякуємо режисеру Андрію Рожену. Тим хто зробив цей кліп. Це – ваша статуетка».

Преміантів привітали, а публіку розважили виступом музиканти гурту SuperDivka, за підтримки Олега  (Фагота) Михайлюти.

«…Я маленькая да удаленькая», - самовизначилась SuperDivka Наталія Гордієнко.

Вже вдруге поспіль, кращим концертом року слухачі Джеми визнали дійство від гурту Esthetic Education. Минулого року статуетку НеПопса завоював їх кіноконцерт «Антенна», а цього разу - креативне шоу «Артефакт».  Дмитро Шуров, клавіші ЕЕ: «У нас убили все мозги, раздели и бросили подыхать в Мексике. И за это  мы получили вот эту статуетку». Вже звичні до зали клубу Docker Pub, музиканти гурту Мотор’ролла доповнили свій склад хіп-хоповим вокалом у виконанні Сашка Положинського.
Сергій Присяжний, фронтмен: «…Я вірю, настане той день і той час. Коли популярна музика буде саме така».

Лауреатами української премії НеПопса за кращий альбом став гурт Ляпис Трубецкой з дружньої країни Білорусь. Хоча гурт і не вітчизняний, проте сам альбом «Манифест» – досить український, ажде записувався він у Києві на студії «211» у провідного саунд-продюсера Віталія Телезіна. Концертна презентація альбому в Україні відбудеться 29 квітня у столичному клубі «Бінго». Лауреатів на сцені змінив Андрій (Дизель) Яценко з проєктом «Новий Союз». Хлопці видали справжній мікс гранжу, репу та жіночого вокалу, за вокалістку до гурту долучилася Галя Кудріна.
Андрій (Дизель) Яценко«…Спасибо Джем FM, что слово непопса теперь можно присвоить не только говнороку, но и хипхопу» .

Вперше вручалася статуетка НеПопса у номінації краща група року. Першими серед кращих став гурт Бумбокс. «Кожний музикант зігріває себе надією, що його творчість буде поміченою, і ще більш приємно, коли її відмічають профі, до того ж бронзовими статуетками» запис голосу Андрія Хливнюка, котрий наразі знаходиться з гуртом на гастролях.

Заслужене звання кращої вокалістки року підтвердила Каша Сальцова (Крихітка Цахес).  Цю премію шанувальники непопси віддають їй другий рік поспіль. Кращим вокалістом за результатами голосування був визнаний, за словами Кудріної: «самий високий рок-вокаліст з усіх існуючих рок-вокалістів» - Валерій Харчишин (Друга Ріка).
Валерій Харчишин, вокаліст: «...Дуже приємно коли тебе особисто визнають кращим у професії, але я був ще більш щасливим, якщо б відзнаку отримала вся група Друга Ріка, і ми над цим будемо активно працювати».

Як кращу подію року статуеткою НеПопса було відмічено Всеукраїнський тур груп ДДТ, С.К.А.Й. і Брати Карамазови на честь 1020 років Хрещення Русі. Статуетку отримував Олег Карамазов, а вдячне слово передав у записі Юрій Шевчук:
«…
Я вважаю, що це був один з найкращих концертних турів в історії групи ДДТ. Дякую всім за гарну роботу, а слухачам за підтримку. Всім поклон-рахмад».

Хлопці групи  С.К.А.Й.  вийшли на сцену топлес, чим відразу зірвали бурхливі двочі овації. Виступ гурту планувався разом з Марією Хмельовою, однак вийти на сцену вокаліста гурту CoMaha не мала змоги, бо як раз напередодні стала мамою.

Статуетку НеПопса за вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтва було віддановизнаному мультіінструменталісту, музиканту і організатору, «рок-батарейці» Олегу Скрипці.

Олег Скрипка: «Включіть буд ласка який-небудь інструмент. Любий!». І десь, чи не одразу за цими словами, у залі ввімкнулася Весна. Знайома, завжди очікувана, енергійна, бурхлива пісня. Так схожа на ту справжню весну, котра просто зараз стоїть надворі, і вже своїм існуванням надихає музикантів на нові звершення, наближає майбутні нагороди.

 Текст: Оленка Дяченко
Фото: Дмитро Боярський

© Киевский Рок-клуб


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Раздача премий НеПопсы
ФОТО
Раздача премий НеПопсы
13.04.2010

Вот уже в третий раз в Докере под крылом ДжемFM собрались любители НеПопсы, чтобы своими глазами и ушами прочувствовать ежегодную раздачу бронзовых вилок и дипломов

КРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.
НОВИНИ
КРАЩІ ЛЮДИ: ДжемFM чекють на поповнення, а Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів.
01.04.2009

Десята чергова вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ відгреміла 26 березня традиційно у клубі Docker’s ABC. Вечір запалювали Гуцул Каліпсо та OT VINTA. Окрім концертів двох неординарних потужних гуртів, радіо програма Овочі-Фрукти ексклюзивно презентувала кілька відео-проектів. Зокрема ексклюзивну прем’єру відеробіт білоруського творчого об’єднання «Дети Солнца».

Дев'ять статуеток непопса чекають своїх володарів
АНОНСИ
Дев'ять статуеток непопса чекають своїх володарів
30.03.2009

2 квітня у столичному Докер Пабі (Docker Pub) відбудеться Друга Урочиста Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії НЕПОПСА. Вже другий рік поспіль радіостанція ДжемFM відмічатиме статуетками НЕПОПСА здобуття вітчизняних музикантів у галузі рок та альтернативної музики.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів